Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

PROJEKTAS „SAKRALINIO PAVELDO LOBIAI IR PASLAPTYS“

2022-uosius Lietuvos Respublikos Seimas paskelbė „Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos“ metais. Tai paskatino centro Gimnazijos skyriaus bendruomenę giliau pasidomėti šiuo unikaliu istoriniu reiškiniu, aktualiu visai lietuvių tautai, taip pat patyrinėti Lietuvos sakralinį paveldą, jo lobius. Prie projekto gimnazistai pakvietė prisijungti būsimuosius fotografus, vizualinės reklamos gamintojus ir kitus centro bendruomenės narius.

Skaityti daugiau...

Auklės ir ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjos šventė savo profesijos dieną

Lapkričio 17 d. Auklės ir ikimokyklinio ugdymo pedagogo paėjėjo mokymo programų mokinės šventė savo profesijos dieną. Jau tradicija tapusi specialybės paminėjimo diena, šį kartą buvo minima prisimenant gražiausias vaikystėje skaitytas pasakas. Išminties obuolius dalijo Pepė Ilgakojinė, Snieguolė, Mažylio auklė Freken Bok ir kitų pasakų personažai. Personažams pasiruošti padėjo profesijos mokytoja Sonata Švabauskienė, IKI-3 grupės auklėtoja.

Skaityti daugiau...

GERIAUSIO GAMTOS IR SOCIALINIŲ MOKSLŲ ŽINOVO RINKIMAIGERIAUSIO GAMTOS IR SOCIALINIŲ MOKSLŲ ŽINOVO RINKIMAI

2022 m. lapkričio 10 d. organizuoti geriausio gamtos ir socialinių mokslų žinovo rinkimai. Parengtos užduotys iš biologijos, chemijos, istorijos ir geografijos. Geriausio gamtos ir socialinių mokslų žinovo rinkimuose dalyvavo mokiniai, kurie domisi gamtos bei socialiniais mokslais. Jie atsakingai atliko kūrybingai parengtas konkurso užduotis. Geriausia gamtos ir socialinių mokslų žinove pripažinta VK-126 grupės mokinė Marija Fiodorova, antrąją vietą laimėjo VI-4 grupės mokinė Eglė Šliogerytė, o trečiąją – VK-126 grupės mokinė Nora Petrovaitė.

Skaityti daugiau...

Geriausio masažuotojo rinkimai

2022 m. spalio 14 d. vyko geriausio masažuotojo rinkimai tarp masažo specialybės antrakursių (TM-3 ir M-14 gr.). Visi dalyviai buvo verti apdovanojimo, tačiau išrinkti reikėjo tik vieną, tad komisijai teko gerokai paplušėti smulkmeniškai vertinant kiekvieno darbą, išvaizdą, pasiruoštą aplinką ir kitus kriterijus.

Skaityti daugiau...

Integruoto projekto veiklos

Besibaigiant mokslo metams pradėtas įgyvendinti Gimnazijos skyriaus, fotografų bei vizualinės reklamos gamintojų integruotas projektas „Sakralinio paveldo lobiai ir paslaptys“. Viena iš projekto veiklų – sakralinio paveldo objektų fotografavimas. Šią veiklą atlikti pasiryžo VF-63 gr. mokiniai, vadovaujami profesijos mokytojos Jogailės Butrimaitės. Gegužės 19 d. mokiniai ir mokytoja vyko fotografuoti Raseinių apylinkėse esančių bažnyčių, vienuolyno, o birželio 7 d. lankėsi Dzūkijoje ir įamžino žymius šio krašto sakralinio paveldo objektus. Kaip mokiniams sekėsi ir ką jie užfiksavo savo nuotraukose, galėsime pamatyti kitais mokslo metais, lapkričio mėn., projekto pristatymo metu.

Skaityti daugiau...

PASKUTINIO MOKYKLINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖ

2022 m. gegužės 26 d. nuskambėjo paskutinis mokyklinis skambutis 12-ų klasių mokiniams. Šventės vedėjos VRO-1 grupės mokinės Greta ir Fausta (profesijos mokytoja Zina Žvalionienė) pasveikino visus šventės dalyvius, bet pasigedo svarbiausio šios šventės simbolio – mokyklinio varpelio. Abiturientų grupės leidosi į paieškas... jį surado, surinko ir pakabino. Šventė prasidėjo. Abiturientus sveikino Bendrojo ugdymo (gimnazijos) skyriaus vedėja Rita Matulevičienė: „... tegul šis nuostabus ir amžinas gamtos žydėjimas Jus, mieli abiturientai, įkvepia, sustiprina, suteikia jėgų atrasti tikrąjį save, padeda susikalbėti su savo norais ir svajonėmis, pajusti tai, ką savyje jau turite: grožį, gėrį, darbštumą, kantrumą... įveikti abejones ir tingumą... nes tik ką suskambėjęs simbolinis varpelis daugiau į mokyklinį suolą nebepakvies... Labai prašau, ištarkite sau mintyse, o dar geriau sušukite garsiai: Aš – galiu, aš – kantrus, aš – darbštus, aš – sėkmingas... Savimi aš tikiu. Save aš gerbiu. Šiandien aš save kuriu... Vertinu ir branginu visus, kurie man padeda kurti save: tėvus, Mokytojus, tikrus draugus... visus, kurie nuoširdžiai pataria, išklauso, supranta, palydi... Tik nieko neatidėliokite rytdienai ir pamirškite žodį „vėliau“, juk to vėliau gali ir nebebūti..“ Abiturientus sveikino direktorės pavaduotoja ugdymui Sigita Kutienė. Skambėjo nuostabi Deimantės atliekama daina. Grupių vadovų vardu kalbėjo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Giedrė Trembo. Visi linkėjo mokiniams kūrybinių atradimų, drąsių, veržlių idėjų, atvirumo naujovėms, darbštumo, kantrumo, atkaklumo, sėkmės brandos egzaminuose bei gražiausių svajonių išsipildymo. Abiturientai nuoširdžiai ir jautriai dėkojo mokytojams, grupių vadovams, centro bendruomenės nariams.

Skaityti daugiau...

Fotografo diena

2022 m. gegužės 10 d. Fotografo programos mokiniai ir mokytojai šventė fotografo dieną. Visą dieną fotografų mokymo korpusas šurmuliavo, nes fotografai vykdė įvairias veiklas. Buvo pristatytas vaizdo filmas apie mokytoją Saulių Sauleiką „Centras. Medis. Žmogus“. Fotografijų parodos „Laiko sluoksniai“ ir „Stiklo žaidimai“, cianotipijų paroda „Augalų atspaudai“. Taip pat vyko fotosesija „Atgimimas“, kur šių laikų vizualika buvo sujungta su senosios fotografijos technikomis. 

Skaityti daugiau...

60-mečio šventė rotušėje

Gegužės 11 dieną centro bendruomenė 60-metį šventė Vilniaus rotušėje.
Šventėje dalyvavo švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovai, socialiniai partneriai, buvę drabuotojai ir mokiniai bei kiti garbūs svečiai.
Vertėme centro istorijos puslapius, džiaugėmės nuveiktais darbais. Visus sveikino centro direktorė Rita Pečiukaitytė. Ji dėkojo bendruomenei už tokį ilgą, brandų kūrimosi kelią ir pabrėžė, kad svarbiausias centre buvo, yra ir bus mokinys.
Šventėje negalėjo dalyvauti buvusi centro direktorė Alina Morkūnienė, bet ji perdavė sveikinimo laišką bendruomenei (laiškas prisegamas).
Renginį vedė mokytoja Rūta ir mokinys Skirmantas (RO-1 gr.)
Šventę vainikavo koncertas.
Scenarijų rengė ir šventę organizavo mokytojos Zina Žvalionienė ir Rūta Varnienė. Idėją padėjo įgyvendinti RO-1 grupės profesijos mokytojas Deividas Janavicus ir mokinė Austėja Sobolevskytė.
Dėkojame centro floristams, kosmetikams, kirpėjams, siuvėjams, fotografams, valgyklos darbuotojoms ir visai bendruomenei už sutelktą darbą.

Parengė R.Varnienė ir Z.Žvalionienė

Centro 60-mečio šventė

Gegužės 10 dieną šventėme centro 60-metį tema „Iš praeities per dabartį į ateitį“.
Praeičiai atstovavo buvusi mokinė Magdalena Baltokaitė, kuri šiuo metu mokosi Vilniaus kolegijoje ir studijuoja muzikinio teatro specialybę.
Dabartį pristatė nauja drabužių kolekcija „Dramblys kambaryje“ (dizainerė profesijos mokytoja Daiva Pečiulienė). Kolekciją įgyvendino profesijos mokytojos Valentina Pašakinskienė, Janina Krych ir Alma Lenkaitienė. Drabužius demonstravo mados teatras (Vadovė Z. Žvalionienė).
Ateities kartoms buvo perduota kapsulė su laišku – palinkėjimu išsaugoti amžinąsias vertybes, kurios yra nepavaldžios laikui, įprasmina kiekvieno gyvenimą ir garantuoja tęstinumą. Dainavo centro mokinė Virmina Steckytė (P-3 gr.).
Visą centro bendruomenę sveikino direktorė Rita Pečiukaitytė.
Renginį vedė RO-1 grupės mokiniai Skirmantas Tamulionis ir Karina Macko.
Renginio scenarijų sudarė ir šventę organizavo mokytojos Zina Žvalionienė ir Rūta Varnienė. Idėją padėjo įgyvendinti RO-1 gr. mokinė Austėja Sobolevskytė ir profesijos mokytojas Deividas Janavicus.

Parengė R. Varnienė ir Z. Žvalionienė

Vaikų Velykėlės

Lietuvoje švenčiamas Atvelykis (dar kitaip vadinamas Velykėlėmis) yra laikomas paskutine poilsio diena prieš didžiuosius pavasario darbus. Atvelykio dieną tradiciškai visas dėmesys skiriamas vaikams, todėl balandžio 20 d. vaikų priežiūros kambaryje „Aitvariukas“ auklės (AU-1 ir AU-2 gr.) suorganizavo vaikų Velykėles su Velykų bobute, margučiais bei liaudies rateliais ir žaidimais.

Skaityti daugiau...

LAISVĘ ŠVENČIAME – LAISVĖS LINKIME UKRAINAI

2022 m. kovo 10 d. centro bendruomenė minėjo 32-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines. Paruoštas informacinis stendas, skirtas Kovo 11-ąjai bei Ukrainos tautai, ryžtingai, atkakliai kovojančiai už savosios Tėvynės laisvę... Jau ne kartą mūsų centro bendruomenė yra atvirai, jautriai ir nuoširdžiai išsakiusi begalinę meilę Lietuvai. Žinome Laisvės kainą, branginame žmones, aukojusius net gyvybes, kad šiandien būtume laisvi ir laimingi... 

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema    

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku