Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Floristo profesijos diena

2021 m. spalio 13 d. centre buvo minima „Floristo profesijos diena“. Šventės metu centro bendruomenė grožėjosi floristiniais darbais, kuriuos ruošė floristo specialybės mokiniai. Vėliau vyko geriausio floristo rinkimai.

Skaityti daugiau...

Europos kalbų diena

2021 m. spalio 8 d. mūsų centre buvo paminėta Europos kalbų diena,  skirta Europos Sąjungos kalboms pagerbti. Šia proga Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti mokytis kalbų, ugdyti pagarbą ne tik savo gimtajai, bet ir visoms Europos kalboms. 

Skaityti daugiau...

Geriausias masažuotojas

Šių metų spalio 12 dieną centre rinkome „Geriausią masažuotoją 2021-2022 m. m.“ Būsimi masažuotojai, pasiruošę renginiui, susilaukė sveikinimo ir paskatinimo žodžių iš centro direktorės Ritos Pečiukaitytės ir Paslaugų skyriaus vedėjos Erikos Dūdienės. Praėjusių metų nuotolinis mokymas nesutrukdė mokiniams tobulinti įgūdžių, siekti geresnių rezultatų, tad išrinkti geriausią masažuotoją nebuvo lengva. Po ilgų diskusijų komisija paskelbė, kad šiais metais geriausiu skelbiamas M-12 grupės mokinys Kęstutis Stankevičius. Sveikiname laimėtoją ir puikiai savo įgūdžius parodžiusius mokinius!

Skaityti daugiau...

Mokytojų diena 2021 m.

Spalio 5 dieną centre buvo paminėta Tarptautinė Mokytojų diena. Anksti ryte centro pedagogus pasitiko pirmo kurso renginių ir poilsio paslaugų organizatoriai (RO-1 gr.) ir mokinių taryba su gėlėmis ir muzika. Mokytojai buvo pakviesti fotosesijai prie paruoštos šventinės arkos. Pasibaigus pamokoms, mokytojai buvo pakviesti į fojė, kur mokiniai dėkojo bei padainavo  (Virmina ir Ugnė) mokytojams ir palinkėjo geros šventinės dienos. 

Skaityti daugiau...

Paskaita "Paprastai ir aiškiai apie mobingą ir psichologinį smurtą"

2021 m. spalio 11 d. 13.00 val. visi centro pedagoginiai darbuotojai kviečiami į 45 min. trukmės paskaitą.

2021 m. spalio 13 d. 16.00 val. visi centro nepedagoginiai darbuotojai kviečiami į 45 min. trukmės paskaitą.

„Paprastai ir aiškiai apie mobingą ir psichologinį smurtą“ centro aktų salėje. 

Skaityti daugiau...

Paskutinis skambutis 2021

Gegužės 27 dieną mūsų centro kiemelyje nuskambėjo Paskutinio skambučio šventė. Pirmokas Lukas įnešė simbolinį skambutį ir perdavė centro direktorei Ritai Pečiukaitytei. Ji pasveikino abiturientus ir perdavė skambutį gimnazijos skyriaus vedėjai Ritai Matulevičienei, kuri taip pat tarė sveikinimo žodį.

Skaityti daugiau...

Velykiniai kiškučiai 2021

2021 m. kovo 24 d. centro mokinių ir darbuotojų laukė staigmena. Iš spalvotų servetėlių buvo išlankstyta daugiau nei 100 kiškučių. A-20 grupės mokiniai, pasidalinę į dvi grupeles po du, dalino zuikučius visiems mokiniams ir darbuotojams (esantiems centre). Taip skleidė artėjančių Velykų nuotaiką, linkėjo gražių artėjančių švenčių.

Skaityti daugiau...

Susitikimas su bendruomene

2021 m. vasario 19 d. įvyko susitikimas su centro mokytojais, mokiniais, jų tėvais bei socialiniais partneriais. Susitikimo metu bendruomenė išklausė 2020 m. centro veiklos ataskaitas, aptarė situaciją nuotolinio mokymo metu. Remiantis I kurso mokinių adaptacijos centre apklausos rezultatais, teikė pasiūlymus dėl Centro veiklos tobulinimo, strateginių tikslų, uždavinių ir jų įgyvendinimo priemonių.

Skaityti daugiau...

Centro bendruomenė jungėsi į atminimo veiklą Laisvės gynėjų dienai paminėti

Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras, minėdamas 2021 metų Lietuvai reikšmingą istorinę sukaktį, atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės gynimo 30-metį, jungėsi atminimo veiklai, kurioje mokiniai, jų artimieji, mokytojai pasidalino mintimis ir kūryba (piešiniais, pasisakymais, kita veikla) atsakydami į klausimus:

  • Kas yra LAISVĖ?
  • Kas simbolizuoja LAISVĘ?
  • Kodėl LAISVĖ svarbi žmogui?

 

Skaityti daugiau...

Kalėdinis renginys nuotoliniu būdu

Gruodžio 18 dieną socialinio darbuotojo padėjėjai  (SD-11 gr.) surengė kalėdinį renginį nuotoliniu būdu (profesijos mokytoja Zina Žvalionienė). Renginio metu mokiniai kalbėjo apie Kalėdų istoriją, papročius, iš kur atsirado Kalėdų Senelis, kaip švenčiamos Kalėdos svetur? Paskui visi Kalėdų proga siuntė linkėjimus. Renginyje dalyvavo ir SD-11 grupės vadovė Gitana Baranskienė. Ji taip pat linkėjo gražių ir prasmingų švenčių. O mokinys Mantas Kauzonas, palinkėjęs visiems ramių švenčių, pakvietė visus sudainuoti „Tyli naktis“.  

Skaityti daugiau...

„Geriausio masažuotojo“ konkursas

2020 m. spalio 19 d. mūsų centre įvyko „Geriausio masažuotojo“ konkursas. Jame dalyvavo antro kurso M-10 grupės masažuotojai. Kadangi visi buvo šaunūs, komisijai buvo nelengva apsispręsti, bet susumavus vertinimo balus 1-ąją vietą užėmė Karolina Zurzaitė. Džiaugiamės mokinių pasiekimais ir linkime nesustoti gilinant profesines žinias!

Skaityti daugiau...

Mokytojų diena 2020

Spalio 5 dieną centro mokytojai buvo pakviesti į aktų salę, kur jų laukė staigmena: buvo užrakintos durys, o jie turėjo atlikti įvairias užduotis ir surasti kodą, kuriuo atrakintų duris. Mokytojai įveikė visas užduotis, direktorė, surinkusi kodą, skambant fanfaroms, atrakino duris. Visus sveikino centro tarybos pirmininkė Gitana Baranskienė ir direktorė Rita Pečiukaitytė. Paskui mokytojams buvo įteiktos gėlės ir visi pakviesti prie vaišių stalo.

Skaityti daugiau...

Reginos Jakučiūnaitės - Kubertavičienės fotografijų paroda "Kalnų spalvos"

2020 m. spalio 5 d. mokytojų dienos proga centre buvo atidaryta ilgametės kolegės Reginos Jakučiūnaitės-Kubertavičienės fotografijų paroda „Kalnų spalvos“. Per pastaruosius penkerius metus tai yra šeštoji paroda. Vienos buvo viešos, kitos – kamerinės, eksponuojamos įvairiose erdvėse. Kaip pati mokytoja sako: „Kalnuose negali meluoti nei sau, nei kitiems... Kalnai tai mano likimas. Ir būsiu juose, kol plaks manoji širdis. Kalnai – tai amžinoji tiesa. Čia gali pasižiūrėti Dievui į akis“.

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema