Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Konkursas IŠŠŪKIŲ SAVAITĖ

  • Kategorija: Akcijos
  • Atnaujinta: 2019 lapkričio 26

Lapkričio 18–24 d. Lietuvoje ir visoje Europoje rengiama 21-oji kasmetinė Globalaus švietimo savaitė. Tai informacinė socialinė kampanija, kviečianti mokyklų bendruomenes atkreipti dėmesį į šių dienų aktualijas: skurdo, nelygybės, vartojimo mažinimą, klimato kaitos sustabdymą.

Skaityti daugiau...

Globalaus švietimo savaitė

  • Kategorija: Akcijos
  • Atnaujinta: 2019 lapkričio 26

Lapkričio 18–24 d. Lietuvoje ir visoje Europoje rengiama 21-oji kasmetinė Globalaus švietimo savaitė. Tai informacinė socialinė kampanija, kviečianti mokyklų bendruomenes atkreipti dėmesį į šių dienų aktualijas: skurdo, nelygybės, vartojimo mažinimą, klimato kaitos sustabdymą.

Savaitės renginius Europos šalyse inicijuojantis Šiaurės-Pietų centras prie Europos Tarybos šiais metais daugiausiai dėmesio skiria klimato kaitai, tad 2019 m. renginių tema „Paskutinis klimato šauksmas!“.

Skaityti daugiau...

Ant centro stogo apsigyveno angelas

Rugsėjo 1-osios išvakarėse telentingo skulptoriaus Vaido Ramoškos kūrinys „Angelas“ nutūpė ant centro stogo. Dėkojame visiems beveik metus trukusios labdaros akcijos dalyviams, socialiniams partneriams ir tiems, kurie skyrė 2 % paramą. Skulptūra papuošė centro fasadą tik Jūsų paaukotų lėšų dėka. Tegul ji būna gražus naujų mokslo metų, prasmingų darbų, didelių siekių simbolis.

Skaityti daugiau...

AKCIJA „VILNIAUS ANGELAS“

2013 m. sausio 11 d. Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre Mokinių tarybos mokiniai (Evelina Andrejevaitė ir Živilė Butkutė), mokytojai (Sabina Pranculienė, Gitana Baranskienė) ir direktorė Rita Pečiukaitytė atidengė aukų dėžutę, kuri skirta įsigyti talentingo skulptoriaus Vaido Ramoškos sukurtą skulptūrą „Angelas".

Skaityti daugiau...

PAMOKA „KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMAS IR IŠSAUGOJIMAS“ BEI RUDENINĖ APLINKOS TVARKYMO AKCIJA

2023 m. lapkričio 9 d. Gimnazijos skyriaus I ir II kurso grupių (VK-133, VK-134, VF-67, VRO-3/VFL-34, VI-5, VR-3/VIPD-1, VK-129, VK-130/VR-2, VF-65, VRO-2/VFL-32, VI-4, VSD-2/VS-1/VSL-1) mokiniai, mokytojai, centro bendruomenės naria dalyvavo integruotoje vidurinio ugdymo dalykų  pamokoje „Kultūros paveldo pažinimas ir išsaugojimas“ Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčioje, kurią kartu su mokytojais vedė Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios Klebonas Jurgis. Skambant varpams jis visus sukvietė į bažnyčią ir paaiškino, ką simbolizuoja varpų skambesys, priminė Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios, Kalvarijų Kryžiaus kelio atsiradimo istoriją, pristatė sakralinį jos paveldą bei išskirtinumą, priminė Visų Šventųjų dienos bei Vėlinių tradicijas. Klebonas jautriai, pateikdamas gyvenimiškų pavyzdžių, kalbėjo apie tikėjimo galią, meilę ir pagarbą šalia esančiam, gimtojo krašto puoselėjimą, dėkojo mokiniams ir visiems centro darbuotojams už gražią kasmetinę iniciatyvą sutvarkyti bažnyčios prieigas, kapines, sugrėbti krintančius lapus, prisiminti ir pagerbti amžinybėn išėjusius savo artimuosius bei kitus, nepažįstamus žmones... Pamoką užbaigė bendra malda ir palaiminimu. Įkvėpti šiltų, prasmingų žodžių, mokiniai atsakingai ir nuoširdžiai dirbo, tvarkė bažnyčios aplinką, kapines, Kalvarijų Kryžiaus kelio teritoriją. 

Skaityti daugiau...

Akcija „Darom 2023“

2023-05-04 d. Centre vyko kasmetinė pavasarinė aplinkos tvarkymo akcija. Akcijos tikslas – suvienyti mokinius, skatinti bendruomeniškumą, pilietiškumą, atkreipti dėmesį į švarią aplinką ir sveiką gyvenseną. Visa bendruomenė buvo darbingai nusiteikusi ir nuotaikingai kibo į darbą: vieni rinko medžių šakas, šiukšles, kiti pureno žemę, grėbė lapus, šlavė takelius. Į veiklas buvo įtraukti visi – maži ir dideli (darželinukai, mokiniai ir jų mokytojai, profesijos mokytojai, centro darbuotojai, esami / buvę vadovai).

Skaityti daugiau...

Darom 2023

Miela centro bendruomene,

Sveiki sulaukę pavasario!

Malonu Jus pasveikinti su nauju „gyvybės sezonu“.

Šia nuostabia proga maloniai kviečiame Jus prisijungti prie pavasarinės aplinkos tvarkymo akcijos.

Skaityti daugiau...

RUDENINĖ APLINKOS TVARKYMO AKCIJA, SKIRTA VĖLINĖMS

2022 m. spalio 27 d. organizuota tradicinė rudeninė aplinkos tvarkymo akcija, skirta Vėlinėms.  Akcijoje dalyvavo Gimnazijos skyriaus moksleiviai iš visų grupių: VF-63, VK-126, VRO-1/VFL-30, VSD-1/VI3/VR-1, VK-129, VK-130/VR-2, VF-65, VI-4, VRO-2/VFL-32, VSD-2/VS-1/VSL-1, jų auklėtojai, mokytojai, centro bendruomenės nariai. Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios Klebonas Jurgis, skambant varpams, atvėrė bažnyčios duris ir sukvietė gimnazistus į pamoką, kurią pradėjo nuo padėkos mūsų centro bendruomenei už gražią, jau tradicine tapusią iniciatyvą. Papasakojo apie Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios išskirtinumą, Kalvarijų Kryžiaus kelią,  koplytėles, visų Šventųjų dienos bei Vėlinių tradicijas, priminė bažnyčios įkūrimo  istoriją,  komunikavo  su mokiniais, dėkojo už gražią kasmetinę iniciatyvą prieš Vėlines sutvarkyti kapus, bažnyčios prieigas, sugrėbti nukritusius lapus, prisiminti ir pagerbti amžinybėn išėjusius savo artimuosius bei kitus, nepažįstamus žmones... Pamoką užbaigė malda ir palaiminimu. Įkvėpti šiltų, jautrių, prasmingų žodžių, mokiniai atsakingai ir nuoširdžiai dirbo, tvarkė bažnyčios teritoriją, grėbė lapus, puošė kapus savo floristiniais darbeliais, susikaupė artėjančioms prasmingoms šventėms...

Skaityti daugiau...

Pavasarinė aplinkos tvarkymo akcija 2022

2022-05-03/04 dienomis Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre buvo organizuota tradicinė kasmetinė pavasarinė aplinkos tvarkymo akcija. Renginyje dalyvavo centro mokiniai, grupių vadovai, mokytojai, centro bendruomenės nariai. Tvarkėme aplinką: grėbėme pernykščius lapus ir žolę centro teritorijoje, rinkome per žiemą vėjų nulaužytas ir išsvaidytas šakas vaikų žaidimų aikštelėje, tvarkėme vidinį kiemelį, šalinome užslinkusią velėną nuo kelio atitvarų, purenome ir ravėjome gėlių darželius, šlavėme takus. Saulėtas ir šiltas pavasarinis oras leido ne tik iš peties padirbėti, bet ir pasimėgauti smagia bei prasminga veikla. Didžiuojamės centro bendruomenės nariais, kurie noriai ir sąmoningai prisideda prie savo antrųjų namų gražinimo. 

Skaityti daugiau...

RUDENINĖ APLINKOS TVARKYMO AKCIJA, SKIRTA VĖLINĖMS

2021 m. spalio 22 d. organizuota rudeninė aplinkos tvarkymo akcija, skirta Vėlinėms.  Akcijoje dalyvavo Gimnazijos skyriaus moksleiviai iš VK-126, VK-128/VSD-1, VF-63, VI-3/VR-1, VRO-1/VFL-30, VK-124, VK-125, VF-61, VI-2/VFL-28 grupių, jų auklėtojai, mokytojai, centro bendruomenės nariai. Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios Klebonas Jurgis pasitiko akcijos dalyvius, padėkojo už gražią ir jau tradicine tapusią iniciatyvą. Skambant varpams visus sukvietė į bažnyčią. Papasakojo apie Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios išskirtinumą, Kalvarijų Kryžiaus kelią,  koplytėles, visų Šventųjų dienos bei Vėlinių tradicijas. Klebonas dėkojo mokiniams už gražią kasmetinę iniciatyvą prieš Vėlines sutvarkyti kapus, bažnyčios prieigas, sugrėbti krintančius lapus, prisiminti ir pagerbti amžinybėn išėjusius savo artimuosius bei kitus, nepažįstamus žmones... Pamoką užbaigė malda ir palaiminimu. Įkvėpti šiltų, gražių, prasmingų žodžių, mokiniai atsakingai ir nuoširdžiai dirbo, tvarkė bažnyčios teritoriją, kapines, susikaupė artėjančioms prasmingoms šventėms...

Skaityti daugiau...

Gegužė – švaros metas

2021-05-03/07 d. centre buvo organizuota kasmetinė pavasarinė aplinkos tvarkymo akcija. Akcijoje dalyvavo savanoriai: centro darbuotojai, vadovai, mokytojai, profesijos mokytojai. Dalyviai sutvarkė šalia centro esančią aplinką (grėbė lapus, rinko vėjo išlaužytas šakas, tvarkė gėlynus). 

Skaityti daugiau...

RUDENINĖ APLINKOS TVARKYMO AKCIJA, SKIRTA VĖLINĖM

2020 m. spalio 21 d. organizuota rudeninė aplinkos tvarkymo akcija, skirta Vėlinėms.  Akcijoje dalyvavo Gimnazijos skyriaus moksleiviai (VK-124, VK-125, VF-61, VI-2/VFL-28, VK-118, VK-119, VF-60, VFL-27 gr.), jų auklėtojai, mokytojai, centro bendruomenės nariai. Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios Klebonas pasitiko akcijos dalyvius, padėkojo už gražią iniciatyvą ir sukvietė visus į bažnyčią. Kunigas papasakojo apie Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčią, visų Šventųjų dienos bei Vėlinių tradicijas. Pasidžiaugė ir dėkojo mokiniams už gražią kasmetinę iniciatyvą prieš Vėlines sutvarkyti kapus, sugrėbti krintančius lapus, prisiminti ir pagerbti amžinybėn išėjusius ne vien savo artimuosius, bet ir kitus, nepažįstamus žmones. Įkvėpti šiltų, gražių, prasmingų žodžių, mokiniai atsakingai ir nuoširdžiai dirbo, tvarkė bažnyčios teritoriją, kapines, susikaupė artėjančioms prasmingoms šventėms...

Skaityti daugiau...

RUDENINĖ APLINKOS TVARKYMO AKCIJA, SKIRTA VĖLINĖMS

2019 m. spalio 24 d. organizuota rudeninė aplinkos tvarkymo akcija, skirta Vėlinėms. Akcijoje dalyvavo Gimnazijos skyriaus I-jo kurso moksleiviai, VK-118, VK-119, VF-60, VI-1/VFL-27 grupių auklėtojai, mokytojai, centro bendruomenės nariai. Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios Kunigas pasitiko akcijos dalyvius, padėkojo už gražią, jau tradicine tapusią, iniciatyvą prisiminti ir pagerbti amžinybėn išėjusius žmones ir, skambant varpams, visus sukvietė į Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčią, supažindino su jos istorija, Kalvarijų kryžiaus kelio stotelėmis, visų Šventųjų dienos bei Vėlinių tradicijomis. Po to mokiniai tvarkė bažnyčios teritoriją, kapus, koplytėles. Akcijos dalyviai atsakingai ir nuoširdžiai dirbo, prisiminė artimuosius, susikaupė artėjančioms prasmingoms šventėms...

Skaityti daugiau...

Rudeninė aplinkos tvarkymo akcija, skirta Vėlinėms

2018 m. spalio 26 d. organizuota rudeninė aplinkos tvarkymo akcija, skirta Vėlinėms. Akcijoje dalyvavo Gimnazijos skyriaus moksleiviai, mokytojai, grupių vadovai, centro bendruomenės nariai. Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios Klebonas Ruslanas pasitiko akcijos dalyvius, padėkojo už gražią, jau tradicine tapusią iniciatyvą prisiminti ir pagerbti amžinybėn išėjusius žmones ir visus sukvietė į bažnyčią maldai, kalbėjo apie tikėjimo prasmę, visų Šventųjų dienos bei Vėlinių tradicijas. Po to mokiniai tvarkė kapus, bažnyčios teritoriją, koplytėles. Akcijos dalyviai atsakingai ir kruopščiai dirbo, prisiminė artimuosius, susikaupė artėjančioms prasmingoms šventėms.

Skaityti daugiau...

Pavasarinė aplinkos tvarkymo akcija

2018 m. gegužės 3 d. Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre buvo organizuota pavasarinė aplinkos tvarkymo akcija. Renginyje dalyvavo gimnazijos skyriaus I kurso mokiniai, mokytojai, centro bendruomenės nariai. Tvarkėme centro aplinką: grėbėme teritoriją, purenome žemę, šlavėme kiemelius, ravėjome darželius. Mūsų rankų sulaukė ir miškelio prieigos tarp Baltupių ir Fabijoniškių mikrorajonų.

Skaityti daugiau...

Rudeninė aplinkos tvarkymo akcija

2017 m. spalio 24 d. buvo organizuota rudeninė aplinkos tvarkymo akcija, skirta Vėlinėms. Šioje akcijoje dalyvavo Gimnazijos skyriaus moksleiviai, mokytojai, grupių auklėtojai.  Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios Klebonas Ruslanas padėkojo akcijos dalyviams už gražią, jau tradicine tapusią, iniciatyvą prisiminti ir pagerbti amžinybėn išėjusiems žmonėms. Kunigas Mozė visus sukvietė į bažnyčią maldai, supažindino su Kalvarijų Kryžiaus kelio atsiradimo istorija, visų Šventųjų pagerbimo dienos, Vėlinių – visų mirusiųjų pagerbimo šventės - tradicijomis. Po to mokiniai tvarkė kapus, bažnyčios teritoriją, Kalvarijų Kryžiaus kelio koplytėles. Akcijos dalyviai turėjo progą susimąstyti apie artėjančių švenčių prasmę, prisiminti artimuosius, atlikti gerą darbą...

Skaityti daugiau...

Pavasarinis aplinkos tvarkymas

2017 m. gegužės 3-4 dienomis Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre buvo organizuota pavasarinė aplinkos tvarkymo akcija. Akcijoje dalyvavo gimnazijos skyriaus I kurso mokiniai, mokytojai, centro bendruomenės nariai. Tvarkėme centro aplinką: grėbėme teritoriją, purenome žemę, šlavėme kiemelius, ravėjome darželius, apkasėme medelius. Mūsų rankų sulaukė ir miškelio prieigos tarp Baltupių ir Fabijoniškių mikrorajonų. 

Skaityti daugiau...

Aplinkos tvarkymas

Labai džiugu, kad bendrabučio gyventojai kartu su savo auklėtojomis parodė gražią iniciatyvą tvarkant bendrabučio aplinką.

Ne visi mokiniai turi galimybę gauti bendrabutyje gyvenamąją vietą. Tačiau tikime, jog tie mokiniai, kurie geranoriškai prisideda prie aplinkos tvarkymo, siekia gyventi gražioje aplinkoje, kitais mokslo metais turės galimybę apsigyventi bendrabutyje...

Skaityti daugiau...

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku