Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Socialinė akcija „Pakalbėk su manimi minutę“

2023 m. spalio 3 dieną Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro mokiniai vykdė socialinę akciją „Pakalbėk su manimi minutę“ Vilniaus miesto centre. 

Akcijos tikslas – pakviesti senjorus pasikalbėti, tačiau kalbėtis socialiai jautriomis temomis norėjo visi, tiek jauni, tiek vyresnio amžiaus praeiviai.

Dažnas senjoras paklaustas, ko palinkėtų sau jaunam, atsakė: kantrybės, būti aktyvesniu ir anksčiau teikti prioritetą savo sveikatai.

Kai kurie iš senjorų graudinosi ir atskleidė, jog jaučiasi vieniši, vaikai retai su jais bendrauja, tad mokiniai susilaukė nuoširdžių padėkų už skirtą jiems laiką. RO3 grupės mokinė po akcijos dalijosi įspūdžiais: „Ši akcija padėjo man apmąstyti svarbius gyvenimo aspektus, tokius kaip vienatvė ir sveikatos priežiūra. Akcija pabrėžė bendravimo ir supratimo svarbą tarp skirtingų kartų. Jaučiu atsakomybę už vyresnio amžiaus žmones ir pajutau, kaip svarbu yra skirti laiką ne tik draugams, bet ir senjorams. Taip pat man ši akcija leido pajusti didesnį prasmės ir gyvenimo dėkingumo jausmą, nes supratau, kiek galiu pasimokyti iš senjorų patirties. Tai buvo emocinga patirtis, kuri privertė pajusti bendrumo ir žmogiškumo svarbą.

Mokiniams ši iniciatyva leido užmegzti socialinį dialogą su nepelnytai pamiršta visuomenės amžiaus grupe, atskleisti drąsą ir ugdyti socialinį jautrumą bei atidumą. Pokalbiai jiems leido permąstyti egzistencinius klausimus, vienatvės ir vertybių temas. 

Parengė Ringailė Kazlavickaitė, Greta Širvelytė, Eglė Kačiulytė Banevičienė, Audrė Gaidelienė, Giedrė Jasiukaitė

 

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku