Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vadovų darbotvarkė

  • Kategorija: Veikla
  • Atnaujinta: 2016 birželio 1

Vieši susitikimai, kuriuose dalyvauja kitų privačių interesų turintys asmenys, nenumatyti.

Mokytojų kvalifikacija

Pavardė, Vardas Išsilavinimas Mokomieji dalykai Pedagoginė kvalifikacija Pareigos
Jovita Ambrazaitytė  Aukštasis fotografo mokymo, programos dalykai Vyresnioji profesijos mokytoja Profesijos
Viktorija Amelina Aukštasis Kirpėjo profesinio mokymo programa Kirpėjo profesijos mokytojo kvalifikacija Profesijos mokytoja
Auksė Bakanienė Aukštasis Masažuotojo mokymo programos dalykai Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
Gitana Baranskienė  Aukštasis fiziologija ir slauga, higienos pagrindai Profesijos mokytoja metodininkė Vyresnioji specialioji pedagogė, profesijos mokytoja
Jelena Borisenko  Aukštasis informacijos technologijos profesijoje profesijos mokytoja metodininkė Profesijos mokytoja
Živilė Bugailiškytė Aukštasis neuniversitetinis Poilsio ir švenčių organizatoriaus mokymo programa Profesijos mokytoja  Profesijos mokytoja
Rasa Buividavičienė Aukštasis Vizualinės reklamos gamintojo programa Profesijos mokytoja metodininkė Profesijos mokytoja
Beatričė Bukantytė Specialusis vidurinis Fotografo profesijos mokytoja Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
Jogailė Butrimaitė  Aukštasis fotografo mokymo programos dalykai Profesijos mokytoja metodininkė Profesijos mokytoja
Eugenija Cirkina  Aukštasis kirpėjo mokymo programos dalykai, specialusis piešimas Profesijos vyresnioji mokytoja Profesijos mokytoja
Kristina Čemeškaitė  Aukštasis kirpėjo mokymo programos dalykai  Profesijos mokytoja metodininkė Profesijos mokytoja
Vaida Česnienė Aukštasis universitetinis Interjero apipavidalintojo mokymo programa Profesijos mokytoja Metodininkė, profesijos mokytoja
Rita Damkauskienė  Aukštasis ekonomikos ir verslo pagrindai Vyresnioji profesijos mokytoja Projektų vadovė, profesijos mokytoja
Ana Dimienė Aukštasis Kirpėjo profesinio mokymo programa Kirpėjo vyr.profesijos mokytojo kvalifikacija Profesijos mokytoja
Edita Dombrovickienė Specialusis vidurinis Higieninės kosmetikos kosmetiko profesijos mokymas Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
Renata Dovgialo Aukštasis Higieninės kosmetikos mokymo programos dalykai Profesijos mokytoja metodininkė Profesijos mokytoja
Erika Dūdienė  Aukštasis kirpėjo mokymo  Profesijos mokytoja metodininkė Profesinio mokymo paslaugų skyriaus vedėja
Audrė Gaidelienė Aukštasis universitetinis Ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo mokymo programa Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
Jolanta Garjonienė Aukštasis neuniversitetinis Socialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programa Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
Arnold Gedris Specialusis vidurinis Fotografo profesijos mokytojas Profesijos mokytojas Dirbtuvių vedėjas, profesijos mokytojas
Andrėjus Gorochovas Aukštasis neuniversitetinis Paramediko mokymo programa Profesijos mokytojas Profesijos mokytojas
Aida Grabauskaitė   Aukštasis Masažuotojo programos profesijos mokytoja  Profesijos mokytoja  Profesijos mokytoja
Valerija Griziūnienė  Aukštasis praktinis verslo mokymas, profesinės karjeros planavimas Profesijos mokytoja ekspertė Profesinio mokymo technologijų ir verslo skyriaus vedėja
Vilma Gudienė  Aukštasis Užsienio (anglų)  kalba   Vyresnioji mokytoja  Mokytoja
Deividas Janavicus Specialus vidurinis Apeigų ir švenčių organizavimo profesinio mokymo programa Profesijos mokytojas Profesijos mokytoja
Sigitas Jankauskas Aukštasis neuniversitetinis Paramediko mokymo programa Profesijos mokytojas Profesijos mokytojas
Raimondas Jarmalavičius Aukštasis Interjero apipavidalintojo mokymo programa Profesijos mokytojas  Profesijos mokytojas
Liucija Jarmolkovič Aukštasis Rusų kalba ir literatūra, ekonomikos pagrindai Vyresnioji mokytoja  Mokytoja
Giedrė Jasiukaitė Aukštasis floristo mokymo programos dalykai Vyresnioji profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
Eugenija Jovaišaitė  Aukštasis kirpėjo mokymo programos dalykai Profesijos mokytoja metodininkė Profesijos mokytoja metodininkė
Vaiva Jucytė Aukštasis Floristo programos profesijos mokytoja Profesijos mokytoja  Profesijos mokytoja
Stanislava Kareckienė  Aukštesnysis floristo mokymo  programos dalykai Profesijos vyresnioji mokytoja Profesijos mokytoja
Marius Kavaliauskas Aukštasis vizualinės reklamos gamintojo mokymo programa profesijos mokytojas Profesijos mokytojas
Ringailė Kazlavickaitė Aukštasis Darbuotojų sauga ir sveikata Socialinis pedagogas, profesijos mokytoja Socialinis pedagogas, profesijos mokytoja
Ramunė Kazlienė Aukštasis Paramediko mokymo programa Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
Artiom Kikot Specialusis vidurinis Kirpėjo profesijos mokytojas Profesijos mokytojas Profesijos mokytojas
Paulius Kliučininkas Aukštasis Reklamos gamintojo profesinio mokymo programa Profesijos mokytojas Profesijos mokytojas
Mindaugas Kliukas Aukštasis neuniversitetinis Paramediko programos profesijos mokytoja Profesijos mokytojas Profesijos mokytojas
Nikita Kononov Aukštasis Paramediko programos profesijos mokytoja Profesijos mokytojas Profesijos mokytojas
Janina Krych  Aukštasis siuvėjo mokymo programos dalykai Profesijos vyresnioji mokytoja Profesijos mokytoja
Ričardas Krūminis Aukštasis universitetinis Interjero apipavidalintojo mokymo programa Profesijos mokytojas Profesijos mokytojas
Regina Kubertavičienė  Aukštasis specialusis piešimas Profesijos mokytoja ekspertė Profesijos mokytoja
Danguolė Kulienė Aukštasis neuniversitetinis Paramediko programos profesijos mokytojas Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
Ilona Kurnevič  Aukštasis kirpėjo mokymo  programos dalykai Profesijos mokytoja metodininkė Profesijos mokytoja
Sigita Kutienė  Aukštasis kirpėjo mokymo programos dalykai, darbų sauga ir sveikata  Profesijos mokytoja metodininkė  Direktorės pavaduotoja ugdymui, profesijos mokytoja
Nijolė Kutkienė Aukštasis floristo mokymo  programos dalykai Vyresnioji profesijos mokytoja Vyresnioji profesijos mokytoja
Alma Lenkaitienė  Aukštasis siuvėjo mokymo  programos dalykai Profesijos mokytoja metodininkė Profesijos mokytoja
Viktorija Losikovaitė Aukštasis universitetinis Interjero apipavidalintojo mokymo programa Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
Igoris Lukaševas Aukštasis universitetinis Paramediko mokymo programa Profesijos mokytojas Profesijos mokytojas
Lina Marcinkevičienė Aukštasis Slaugytojo profesijos mokytoja Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
Rita Matulevičienė  Aukštasis chemija, auklės mokymo programos dalykai Mokytoja metodininkė Bendrojo ugdymo (gimnazijos) skyriaus vedėja
Loreta Menčinskaitė  Aukštasis kirpėjo mokymo programos dalykai, psichologija Profesijos mokytoja metodininkė Profesijos mokytoja
Virginija Miselienė Aukštasis universitetinis Floristo mokymo programa Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
Laima Pangonytė  Aukštesnysis praktinis verslo mokymas, darbuotojų sauga ir sveikata Profesijos vyresnioji mokytoja Personalo vedėja, profesijos mokytoja
Valentina Pašakinskienė  Aukštasis siuvėjo mokymo  programos dalykai Profesijos mokytoja metodininkė Profesijos mokytoja
Tamara Pathak Aukštasis Fotografo profesijos  profesinis mokymas  Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
Giedrė Paunksnienė Aukštasis Masažuotojo programos profesijos mokytoja  Profesijos mokytoja  Profesijos mokytoja
Daiva Pečiulienė Aukštasis Dailiųjų tekstilės gaminių gamintojo mok. programa Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
Anastasia Pisarevskaya  Aukštasis higieninės kosmetikos kosmetiko  mokymo programos dalykai Vyresnioji profesijos mokytoja Vyresnioji profesijos mokytoja
Dovilė Pociūtė  Aukštasis Interjero apipavidalintojo mokymo programos  dalykai Profesijos mokytoja metodininkė Profesijos mokytoja
Sabina Pranculienė  Aukštasis geografija, biologija Mokytoja metodininkė Mokytoja
Paulius Račiūnas  Aukštasis fotografo mokymo programos dalykai Profesijos mokytojas Profesijos mokytojas
Kostas Rekašius  Aukštasis istorija, civilinė sauga Mokytojas metodininkas Mokytojas
Violeta Sinkevičienė  Aukštasis etika, meno dirbinių iš odos gamintojo mokymo programos dalykai Profesijos mokytoja metodininkė Profesijos mokytoja
Marina Smelevič Aukštasis Masažuotojo mokymo programos dalykai Profesijos mokytoja metodininkė Profesijos mokytoja
Ieva Stanišauskienė Aukštasis Masažuotojo mokymo programos dalykai Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
Vladislavas Stankevičius Aukštasis neuniversitetinis Masažuotojo mokymo programos dalykai Profesijos mokytojas Profesijos mokytojas
Gražina Starinskienė  Aukštasis higieninės kosmetikos kosmetiko mokymo programos dalykai Profesijos mokytoja metodininkė Profesijos mokytoja
Dovilė Stavarienė Vidurinis Higieninės kosmetikos Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
Greta Širvelytė Aukštasis     Psichologė, profesijos mokytoja
Sonata Švabauskienė Aukštasis Auklių profesinio mokymo programa Psichologijos mokytojo kvalifikacija Profesijos mokytoja
Romena Talačkienė  Aukštasis kūno kultūra Vyresnioji mokytoja Mokytoja
Jūratė Tamašauskienė Aukštasis Socialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programos dalykai Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
Roberta Trapenskaitė  Aukštasis lietuvių kalba ir literatūra, kalbos kultūra Mokytoja metodininkė Mokytoja
Giedrė Trembo  Aukštasis lietuvių kalba ir literatūra, kalbos kultūra Mokytoja metodininkė Mokytoja
Solveiga Tumienė  Aukštesnysis Higieninės kosmetikos kosmetiko mokymo programos dalykai Vyresnioji profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
Kristina Uginčienė  Aukštasis dailiųjų odos dirbinių gamintojo mokymo programos dalykai profesijos mokytoja metodininkė Profesijos mokytoja
Skaidrė Vaikšnorienė Aukštasis Slaugytojo profesijos mokytoja Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
Evaldas Valantiejus Aukštasis neuniversitetinis Kirpėjo profesijos mokytojas Profesijos mokytojas Profesijos mokytojas
Algimantas Valiauskas Aukštasis Kūno kultūros mokytojas Mokytojas metodininkas Kūno kultūros mokytojas
Rūta Varnienė  Aukštasis valstybinės kalbos kultūra Mokytoja metodininkė Praktinio mokymo vadovė, mokytoja
Laima Veličkienė  Aukštasis Matematikos mokytoja  Vyresnioji matematikos mokytoja Mokytoja
Indrė Voicechovičienė Aukštasis  Fotografo programos profesijos mokytoja  Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
Viktorija Žibortaitė Aukštasis Užsienio (anglų) kalba Vyresnioji mokytoja Mokytoja
Zina Žvalionienė  Aukštasis Mados teatro būrelis, dramos būrelis, pristatymų rengimas Mokytoja metodininkė Būrelio vadovė, profesijos mokytoja

Svarbiausi centro išorinio vertinimo rezultatai

UAB „Bureau Veritas Lit“ auditorius Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre (toliau – Centras) atliko kokybės vadybos sistemos pakartotinio sertifikavimo auditą. Centro kokybės vadybos sistemos auditas vyko 2022 m. balandžio  26 ir 27 dienomis. Centro kokybės vadybos sistema rekomenduota sertifikuoti pakartotinai, išduodant tai patvirtinančius sertifikatus (audito ataskaitos Nr. 28V-18).

Skaityti daugiau...

Darbo užmokestis

Informacija apie Viešosios įstaigos Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro atlyginimus pateikiama vadovaujantis Teisės gauti informaciją iš valstybės ir savivaldybės institucijų ir įstaigų įstatymu ir Vyriausybės nutarimu patvirtintu Bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms aprašu.

 

  DARBUOTOJŲ VIDUTINIS MĖNESINIS NUSTATYTAS  DARBO UŽMOKESTIS 2020 m. >>> 

  DARBUOTOJŲ VIDUTINIS MĖNESINIS NUSTATYTAS  DARBO UŽMOKESTIS 2021 m. >>>

  DARBUOTOJŲ VIDUTINIS MĖNESINIS NUSTATYTAS  DARBO UŽMOKESTIS 2022 m. >>>

 

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema    

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku