Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Ilgalaikė savanorystė

2022 metus LR Seimas paskelbė „Savanorystės metais“. Tai paskatino socialinio darbuotojo padėjėjus atlikti ilgalaikę savanorystę VA Caritas socialinės pagalbos ir integracijos centre „Betanija“. Mokiniai kiekvieną trečiadienį rūšiavo, pakavo, dalijo maisto davinius. Savanoriauti – tai dalytis savo laiku su kitais ir taip patirti daugybę gražių akimirkų, mokytis naujų dalykų, kurti bendradarbiavimo pasitikėjimą tarp įstaigų.

Skaityti daugiau...

AUGA SPARNAI GERUMO

Socialinė partnerystė su Mykolo Romerio universitetu tęsiasi jau seniai, o raginimas prisidėti prie paramos už mūsų visų laisvę Ukrainos fronte kovojantiems kariams tik sustiprino mūsų bendrystę. 

Skaityti daugiau...

Akcija „Padėk keturkojui draugui“

Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro mokinių tarybos nariai organizavo gerumo akciją, skirtą beglobiams gyvūnams. Akcija vyko visą savaitę (nuo 2021 m. lapkričio 23 d. iki 2021 m. lapkričio 30 d.). Prie šios akcijos, aukodami gyvūnams skirtą maistą ir įvairius daiktus, galėjo prisidėti visi centro mokiniai bei mokytojai. Akcijos metu surinktos aukos iškeliavo į gyvūnų globos organizaciją „Lesė“. Visi kartu galėjome prisidėti prie geresnių globojamų keturkojų gyvenimo sąlygų.

Skaityti daugiau...

M-8 ir M-9 grupių mokiniai vykdė labdaros akciją

Šių metų gegužės 15 d. M-8 ir M-9 grupių mokiniai vykdė labdaros akciją – nemokamai atliko masažus Tremtinių namų gyventojams. Šio projekto metu, jau antrą kartą pas senjorus vykstantys mokiniai buvo drąsesni ir džiaugėsi galimybe padovanoti savo laiką, žinias ir dėmesį tiems, kam jo labiausiai trūksta.

Skaityti daugiau...

Išvyka į Specialiuosius socialinės globos namus „Tremtinių namai”

2019 m. balandžio 2 ir 11 d. M-8, M-9 grupių mokiniai vyko į Specialiuosius socialinės globos namus „Tremtinių namai”, kur atliko masažą ten gyvenantiems senjorams (vykdydami projektą „Atminties šviesa“). Tiek mokiniai, tiek Specialiųjų socialinės globos namų gyventojai džiaugėsi galimybe pabendrauti ir patirti masažo džiaugsmą.

Skaityti daugiau...

Kirpėjų (VK-108 ir K-112 gr.) išvyka į Antavilių pensionatą

2018 m. rugsėjo 18 d. kirpėjų VK-108 (grupės vadovė L. Menčinskaitė) ir K-112 (grupės vadovė I. Kurnevič) grupių mokiniai aplankė Antavilių pensionato gyventojus. Mokiniai vykdė labdaros akciją – kirpo senyvo amžiaus žmonių, turinčių didelių specialiųjų poreikių ir gyvenančių Antavilių pensionate, plaukus. Mokiniai gebėjo atlikti  darbą profesionaliai, parodė komunikabilumo įgūdžius. 

Skaityti daugiau...

Kirpėjų išvyka į „Užuovėjos“ mamos ir vaiko globos namus

2018 m. balandžio 19 d. kirpėjų specialybės mokiniai (K-112 gr.) vyko į  „Užuovėjos“ mamos ir vaiko globos namus. VPVDPRC kirpėjai vedė plaukų priežiūros pamokėlę, mokė globos namų narius plaukų sušukavimo būdų bei praktiškai atliko plaukų priežiūros ir sušukavimo paslaugas. Globos namų klientai liko patenkinti kirpėjų darbais bei suteikta informacija apie plaukus.​

Skaityti daugiau...

Savanorystė kalėdinėse dirbtuvėse

2017 m. gruodžio 3 d. Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro socialinio darbuotojo padėjėjai dalyvavo „Kalėdinių suvenyrų dirbtuvėse“, kurios vyko Labdaros ir paramos fonde „Rugutė“. Dirbtuvėse mokiniai kūrė kalėdinius atvirukus, žaisliukus ir eglutes. Mokiniai  aukojo savo laiką ir talentą, kad onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams būtų suteiktas pažangesnis gydymas, atlikti tikslesni tyrimai ir jų kasdienybė būtų šviesesnė.

Skaityti daugiau...

Kirpėjai vykdė labdaros akciją

2017 m. spalio 17 d. K-109 ir K-110 grupių mokiniai vykdė labdaros akciją – nemokamai kirpo dienos centro vaikų ir jaunimo plaukus, kurią organizavo VšĮ Vilniaus policijos klubas. Už vykdytą akciją gavo minėtos institucijos padėkos raštą.

Skaityti daugiau...

Akcija „Kalėdiniai kepiniai“

2016 m. gruodžio 12 d. Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro mokinių tarybos mokiniai tradiciškai surengė nuostabią akciją „Kalėdiniai kepiniai“. Jos metu akcijos dalyviai turėjo galimybę pademonstruoti savo kulinarinius sugebėjimus.

Skaityti daugiau...

Padėka už suteiktą labdarą

2015-12-21 d. Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro bendruomenė nuoširdžiai dėkoja visiems džiuginusiems kalėdinėmis dovanėlėmis sunkiai gyvenančius centro mokinius, nuoširdžiai dovanojusiems savo gerumą, supratingumą.

Skaityti daugiau...

RUDENS GĖRYBIŲ ŠVENTĖ

2013 m. lapkričio 11 d. Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro Mokinių taryba surengė „Rudens gėrybių šventę“. Šventės metu centro bendruomenė galėjo (už simbolinį mokestį) pasmaguriauti Mokinių tarybos pagamintų skanumynų. Visi surinkti pinigai bus skirti Kalėdinei labdarai „Aš turiu – turėk ir tu“.

Skaityti daugiau...

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku