Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

erasmus+

„Erasmus+“ projekto mobilumas Prancūzijoje

 • Aukštesnė kategorija: Projektai
 • Kategorija: Erasmus+
 • Atnaujinta: 2024 balandžio 11

2024 m. kovo 11-25 dienomis Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro individualios priežiūros darbuotojo programos VSD-1 grupės mokinės Agnieša Sinkevič ir Anžela Kristina Baranovskytė bei ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo programos IKI-4 grupės mokinės Anastasija Lomonosovaitė ir Paulina Gražytė kartu su psichologe, profesijos mokytoja Greta Širvelyte vyko į mobilumo vizitą Prancūzijoje, Bruay la buissière (pagal „Erasmus+“ projektą Nr. 2023-1-LT01-KA121-VET-000132312).

Skaityti daugiau...

Tarptautinė mokinio praktika Norvegijoje

2023 m. lapkričio 23 – gruodžio 21 dienomis fotografijos specialybės TF-5 gr. mokinys Dominykas Dembovskis atliko tarptautinę praktiką Norvegijoje, Levanger mieste, finansuotą pagal „Erasmus+” programą, projekto nr.2023-1-LT01-KA121-VET-000132312. Įmonė priėmusi į praktiką „Rias-Pakkeri AS“. Praktikos metu fotografavo ir filmavo su dronu įmonės patalpas, gamybos procesą. Su įmone teko bendradarbiauti ir anksčiau. Iš senesnės ir nufilmuotos medžiagos praktikos metu sumontavo vaizdo klipą kaip buvo statomas kiaušinių pakavimo robotas, dalinamės rezultatu: https://youtu.be/J7NtxTzJmP4 . Taip pat fotografavo sporto varžybas. Laisvu laiku fotografavo šiaurės pašvaistes.

Skaityti daugiau...

Svečiai iš profesinės mokyklos Sevilijoje lankosi mūsų Centre

2024 m. sausio 26 d. VPVPMC lankėsi atstovai iš „IES Poligono Sur“, profesinės mokyklos, esančios Ispanijoje, Sevilijoje. Vizito tikslas buvo susipažinti su mūsų Centre vykdomomis programomis bei praktikos galimybėmis mokiniams ar darbo stebėjimo vizitams mokytojams. Svečiai daugiausiai dėmesio skyrė specialybėms, kurias vykdo ar planuoja pradėti teikti ir jų profesinė mokykla: Renginių ir poilsio paslaugų organizatorių, Auklių, Ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjų, Indvidualios priežiūros darbuotojų. Mūsų Centro mokytojai plačiau papasakojo apie šias programas, moduliuose esančias temas, kokiose darbovietėse Lietuvoje ir užsienio šalyse mūsų mokiniai atlieka praktiką, su kokiais iššūkiais susiduriame ugdymo procese ir kokiais pasiekimais galime pasidžiaugti. Svečiai taip pat turėjo galimybę pabendrauti su šių specialybių mokiniais, labai džiaugiamės puikiomis mokinių anglų kalbos žiniomis. Tikimės sėkmingo tolimesnio bendradarbiavimo. 

Erasmus+ programos finansuojamo bendradarbiavimo partnerysčių projekto „A Star is Born“ rezultatai

Džiaugiamės du metus trukusio Erasmus+ programos finansuojamo bendradarbiavimo partnerysčių projekto „ A Star is Born" Nr. 2021-1-CZ01-KA220-VET-000028063 rezultatais. Projekto koordinatoriai Čekijoje esanti  mokykla „Upper Secondary School of Chemistry Pardubice“. Kartu su mūsų Centro kirpėjos specialybės mokiniais ir mokytojais projekte dalyvavo Latvijos, Čekijos ir Slovėnijos profesinės mokyklos. Dalinamės projekto pristatymu video formatu https://www.youtube.com/watch?v=BBeNwBzA6cA, ką mokytojams reikia šis projektas vienu žodžiu https://www.youtube.com/watch?v=NCJjjKWcb5M, taip pat Facebook socialiniame tinkle sukurta paskyra https://www.facebook.com/profile.php?id=100083566540066, ir sukurtu gidu, su kuriuo kviečiame susipažinti profesinio meistriškumo konkursams besiruošiančius mokinius bei profesijos mokytojus.

Skaityti daugiau...

Tarptautinė mokinių praktika Portugalijoje

2023 m. lapkričio 19 d. Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro mokiniai, atstovaujantys įvairias profesijas, dalyvavo „Erasmus+“ programos finansuotame mobilume (projekto nr. 2023-1-LT01-KA121-VET-000132312), vykusiame Portugalijoje. Šios nuotykiais kupinos kelionės dalimi tapo VR-1 grupės mokiniai Pijus Paulauskas, Danielius Michalesku ir Aleksas Lazebnikas, kurie savo kūrybiškumu ir inovatyvumu paliko įspūdį trims skirtingoms Portugalijos reklamos gamintojų įmonėms. Mokinių veiklą apėmė lipdukų ir logotipų klijavimas ant marškinėlių bei drobės, reklamos montavimas ir kompiuterinis maketavimas. Priimančios darbovietės liko sužavėtos mokinių profesionalumu bei menine raiška. 

Skaityti daugiau...

Dalyvavimas Prancūzijoje vykusiame „Erasmus+” teminiame seminare „Thematic seminar on apprenticeship mobility in Europe: building cooperation between European apprentices training providers to foster the placement of apprentices in European mobility schem

 • Aukštesnė kategorija: Projektai
 • Kategorija: Erasmus+
 • Atnaujinta: 2023 gruodžio 14

2023 m. lapkričio 12–15 d. Plėtros (vystymo) skyriaus vedėja Diana Žibortaitė dalyvavo teminiame seminare „Thematic seminar on apprenticeship mobility in Europe: building cooperation between European apprentices training providers to foster the placement of apprentices in European mobility schemes“, kuris vyko Prancūzijoje.

Skaityti daugiau...

Kirpėjo specialybės mokinių stažuotė Čekijoje

 • Aukštesnė kategorija: Projektai
 • Kategorija: Erasmus+
 • Atnaujinta: 2023 lapkričio 27

2023 m. spalio 29 d. – lapkričio 13 d. Kirpėjo specialybės mokiniai Ugnė Bimbirytė, Dovilas Feoktistovas, Saulė Kaupaitė, Anastasija Sviridova vyko į Čekiją, profesinę mokyklą „Střední průmyslová škola chemická Pardubice“, pagal „Erasmus+” projektą nr. 2023-1-LT01-KA121-VET-000132312. 

Skaityti daugiau...

Mokytojų iš Prancūzijos darbo stebėjimo vizitas

 • Aukštesnė kategorija: Projektai
 • Kategorija: Erasmus+
 • Atnaujinta: 2023 lapkričio 21

2023 metų lapkričio 6-10 dienomis Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre lankėsi darbo stebėjimo vizitui mokytojai iš Prancūzijos, Lilio miesto. Mokytojai atvyko iš Lycée professionnel mendès france bruay la buissière (https://lpmf.fr/ ) mokymo įstaigos. Atvykusios mokytojos Françoise Bassom ir Graziella Lhermitte pirmiausia susipažino su mūsų mokymo Centro specialybėmis, jas pasitiko socialinė pedagogė Ringailė Kazlavickaitė, kuri pravedė ekskursiją prancūzų kalba.  Vizito metu mokytojos stebėjo Auklės ir Ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo profesijų pamokas, kartu su mokiniais dalyvavo pamokos veiklose. Pamokas vedė Audrė Gaidelienė, Agnė Kanapienytė ir Sonata Švabauskienė. 

Skaityti daugiau...

Baigiamasis projekto „A Star is Born” susitikimas

 • Aukštesnė kategorija: Projektai
 • Kategorija: Erasmus+
 • Atnaujinta: 2023 lapkričio 14

2023 spalio 16-20 dienomis įvyko Erasmus+ projekto nr. 2021-1-CZ01-KA220-VET-000028063 „A Star is Born“ susitikimas su projekto partneriais, kuriame dalyvavo ir mūsų centro mokytojos Ana Dimienė ir Ilona Kurnevič. Apibendrinti tęstinio projekto rezultatų ir pasiekimų Maribore, susirinko partneriai  iš Latvijos, Čekijos ir Slovėnijos. Susitikimo metu buvo aptartos būsimos bendradarbiavimo galimybės ir naujų projektų idėjos. Priimanti organizacija, supažindino su Slovėnijos kultūra ir istorija, mokytojos aplankė seniausią Mariboro ir Slovėnijos miestelį Ptuj.

Skaityti daugiau...

Skelbiama „Erasmus+“ pirmosios 2023-2024 m.m. stažuotės dalyvių atranka

MOKINIŲ DĖMESIUI!

Skelbiama „Erasmus+“ stažuotės dalyvių atranka

(Nr. 2023-1-LT01-KA121-VET-000132312) 

Projekto dalyviai (mokiniai) vyks į stažuotę (3 savaičių) užsienyje.

Stažuotė vyks 2023 m. lapkričio mėn. 20 d. – gruodžio mėn. 8 d.

Portugalija (Lisabona) – besimokantiems pagal Floristo (FL-33), Paramediko (TP-5), Masažuotojo (TM-4), Fotografo (TF-5), Kosmetiko (TKO-4), Reklamos gamintojo (VR-1), Renginių ir poilsio paslaugų organizatoriaus (VRO-1) programas.

Skaityti daugiau...

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku