Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Laimėjimai Tarptautiniame konkurse Rygoje

Šį savaitgalį, 2023 metais  nuo lapkričio mėnesio 3 iki 5 dienos, Vilniaus paslaugų verslo profesinio rengimo centro kirpėjų specialybės mokinės Marija Fiodorova, Gabija Kučeva ir jų trenerė Ilona Kurnevič, bei kosmetikų specialybės mokiniai Natali Andriana Dovgialo KO-8 gr., Erika Michejeva TV-4gr., kurias ruošė profesijos mokytoja metodininkė Renata Dovgialo dalyvavo XXIX Internacional Hair styling Festival in Riga, Baltic Beauty 2023. 

Skaityti daugiau...

Dalyvavimas tarptautiniame siuvėjų profesinio meistriškumo konkurse „Mano banguojanti jūra 2023“

2023 m. gegužės 4-5 d. Siuvėjų mokymo programos mokinė Hilda Meda Gomaraitė (S-4 gr.) dalyvavo Klaipėdos technologijų mokymo centre vykusiame 10-tame tarptautiniame siuvėjų profesinio meistriškumo konkurse „Mano  banguojanti jūra 2023“. Konkurse  siuvimo įgūdžius demonstravo 14 dalyvių iš Lietuvos ir užsienio profesinio mokymo įstaigų.

Skaityti daugiau...

Pasaulinė pamokų lauke vedimo diena

2022-05-19 paskelbta pasauline pamokų lauke vedimo diena. Šią dieną visiems Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro gimnazistams pamokos buvo organizuotos už centro sienų. Keliavome į Verkių regioninį parką, kuriame beveik tris valandas vyko atvira integruota lietuvių kalbos, matematikos, istorijos, geografijos, biologijos ir kūno kultūros pamoka. Mokiniai susiskirtė komandomis, išsirinko komandos kapitoną ir dalykines užduotis atliko klausydami mokytojų, stebėdami aplinką, naudodamiesi išmaniosiomis programėlėmis bei bendradarbiaudami tarpusavyje. Prisiminėme Verkių regioninio parko ir Šv. Kryžiaus atradimo bažnyčios atsiradimo istorijas, žingsniais ir programėlėmis matavome atstumus tarp koplytėlių bei mokėmės juos apskaičiuoti, treniravomės, kaip taisyklingai kvėpuoti, susipažinome su parko vietovardžiais ir hidronimais bei analizavome jų reikšmes, mokėmės pastebėti ir atpažinti parke augančius medžius, krūmus, žoles bei kerpes ir samanas. 

Skaityti daugiau...

Tarptautinis nuotolinis profesinio mokymo įstaigų moksleivių anglų kalbos konkursas

2022 m. kovo 30 d. vyko Tarptautinis nuotolinis profesinio mokymo įstaigų moksleivių anglų kalbos konkursas. Konkursą organizavo Kauno technikos profesinio mokymo centras. Jo tikslas – ugdyti mokinių bendrąsias ir dalykines kompetencijas, sudarant galimybę pritaikyti įgytas užsienio kalbų žinias ir gebėjimus. Konkurse galėjo dalyvauti tik vienas mokymo įstaigos 11 arba 12 klasės mokinys. Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centrą atstovavo VFL-30 grupės mokinė Gabija Baranauskytė. Po intensyvios kovos Gabija įrodė, kad ji yra geriausia ir užėmė I vietą. Moksleivę konkursui  parengė anglų kalbos mokytoja Viktorija Žibortaitė.

Skaityti daugiau...

Natūralios masažo kosmetikos Thalissi bei BALTIJOS MASAŽO ČEMPIONATO pristatymas būsimiems masažo specialistams

2022 m. vasario 23 d. mūsų centre svečiavosi Thalissi Baltija atstovė, kuri būsimiems masažo specialistams pristatė natūralios „Thalissi“ kosmetikos priemones masažui bei renginį – BALTIJOS MASAŽO ČEMPIONATAS – 2022 Kaunas (Lietuva). Tai tarptautinis profesionalų mokymo centro „International Center For Event & Course“ (Danija) ir 100 proc. natūralios ekologiškos sertifikuotos profesionalios kosmetikos atstovo Baltijos ir Skandinavijos rinkoje „Thalissi Baltija“ (Lietuva), Baltijos regiono šalių masažo čempionatas.

Skaityti daugiau...

Tarptautinė Gamtos mokslų mokytojų konferencija „Gerosios patirties sklaida 2021“

2021 m. lapkričio 18 d. profesinio mokymo centras „Žirmūnai“ organizavo tarptautinę nuotolinę Gamtos mokslų mokytojų konferenciją, skirtą J. A. Pabrėžos metams paminėti „Gerosios patirties sklaida 2021“, kurioje dalyvavo mūsų centro biologijos, geografijos mokytoja metodininkė Sabina Pranculienė ir chemijos mokytoja metodininkė Rita Matulevičienė. Konferencijos dalyviai savo pranešimuose pristatė įvairias, įdomias, kūrybingas veiklas apie gamtos ir jos išteklių tvarų naudojimą ir tausojimą, pasidalino gerąja patirtimi. Mokytoja Sabina Pranculienė perskaitė pranešimą tema „Tvarumas mūsų aplinkoje“. Smagu pasidalinti savo naujomis idėjomis, veiklomis su kolegomis. Konferencija buvo naudinga, nes privertė apie daug ką susimąstyti, atrasti naujas veiklas ir pasistengti jas įgyvendinti ateityje.

Skaityti daugiau...

Projektas „Savimasažas“

Šių metų gegužės 20 d. (M-3 gr.) ir gegužės 25 d.  (M-12 gr.) mokiniai pristatė projektą „Savimasažas“. Būsimi masažuotojai pasigilino į įvairias savimasažo technikas ir būdus bei visi pasiūlė savo sudarytus, nufilmuotus savimasažo variantus. Visi pritarė minčiai, kad tai yra puiki ir labai reikalinga (o ypač šiandieniniame gyvenimo kontekste), lengvai prieinama, geros savijautos palaikymo priemonė, kuri naudinga ne tik masažo specialistams, bet ir visai visuomenei.

Skaityti daugiau...

TARPTAUTINĖ NUOTOLINĖ MOKINIŲ KONFERENCIJA „KŪRYBIŠKUMAS IR TECHNOLOGIJOS NUOTOLINIAME MOKYME“

2021 m. balandžio 21 d. dvi Gimnazijos skyriaus mokinės: Gabrielė Žulytė (VI-2 gr.) ir Emilija Bučytė (VK-118 gr.) dalyvavo tarptautinėje mokinių konferencijoje „Kūrybiškumas ir technologijos nuotoliniame mokyme“, kurią organizavo Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras. Mokines ruošė anglų kalbos mokytoja Viktorija Žibortaitė ir rusų kalbos mokytoja Liucija Jarmolkovič. Tarptautinė mokinių  konferencija buvo organizuota anglų kalba „Creativity and Technology in Distance Learning“ (Kūrybiškumas ir technologijos nuotoliniame mokyme) ir skirta pasaulinei kūrybiškumo dienai paminėti. Konferencijos metu Gabrielė ir Emilija pristatė temą „Creative insight  into the future“ (Kūrybiškai žiūrime į ateitį). Konferencijos dalyviai taip pat pasidalino savo patirtimi ir įspūdžiais apie nuotolinį mokymą, pasiūlė kūrybiškus, įdomius technologijų taikymo būdus, kurie padėtų pasiekti geresnių mokymosi rezultatų. Mokytis smagu, net jeigu liekame namuose, - teigė konferencijos dalyviai.

Skaityti daugiau...

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku