Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra   

Auklių modulių pristatymas

Balandžio 28 d. ir gegužės 12 d. vyko auklių „Sveikos ir saugios vaiko aplinkos kūrimas“ bei „Bazinių vaiko įgūdžių ugdymas“ modulių apibendrinimas. Mokinės demonstravo teorines ir praktines žinias, kurias gebės taikyti vaikų veikloje: užtikrins prižiūrimo vaiko gyvybę, priežiūrą, tvarkys jo fizinę aplinką, tenkins fizinius poreikius, formuos kultūros pagrindus prie stalo, lavins  smulkiąją motoriką, bendravimo įgūdžius.

Skaityti daugiau...

Paroda „Aš taip pavydžiu šešėliams“

Kviečiame į parodą!

Kviečiame aplankyti centro mokinės Džulijos Novikevič kūrybinių darbų (eilėraščių ir fotografijų) parodą „Aš taip pavydžiu šešėliams“, kuri eksponuojama teorinio korpuso antro aukšto koridoriuje.

         Tai pirmas kartas, kuomet nusprendžiau pasidalyti savo kūryba. Jaučiuosi apsinuoginusi ir visai kitaip atsivėrusi toje aplinkoje, kuri mane supa ir galbūt pažįsta. Ši pradžia man reikšmingai svarbi, nes pagaliau turiu drąsos ir galimybę pradėti savo kūrybos kelionę.
         Visiems, išgyvenantiems jautrias akimirkas, linkiu savo eilėse rasti paguodos.

 Autorė Džulija

Modulio „Vaizdo įrašas“ atsiskaitymas

F-62 gr. fotografai pristatė savo vaizdo įrašus, kuriuose pasakojo apie savo kasdienybę, miestelius, kuriuose gyvena, ir kitus netikėtus nutikimus. Tai naujas modulis Fotografo mokymo programoje, kurį dėstė mokytoja Betričė Bukantytė. Mokiniai ir mokytojai buvo nuotaikingai nusiteikę ir sužavėti moksleivių darbais.

Skaityti daugiau...

„Skaitmeninio mados dizaino ir fotografijos“ modulio pristatymas

2022 m. balandžio 6 d. Vilniaus kolegijos Mados dizaino III kurso studentės (Lina Balčiūnaitė, Ilona Chodarionok, Miglė Česnavičiūtė, Ugnė Jokštaitė, Kamilė Leonovič, Sigita Vaičiulytė) pristatė „Skaitmeninio mados dizaino ir fotografijos“ modulio metu atliktus darbus (dėst. Jogailė Butrimaitė). Fotografijos paskaitos ir praktiniai užsiėmimai vyko Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre esančiose fotostudijose. Taip pat turėjome kelias išvykstamąsias fotosesijas. Studentės, išanalizavusios šviesos piešinius, pozų pasirinkimą, apšvietimo rūšis ir redagavimo galimybes, „prisijaukinusios“ studijinę šviesą, atlikusios kataloginį rūbo fotografavimą (pagal parengtą fotosesijos planą) įgyvendino bandomąją įvaizdinę fotosesiją. 

Skaityti daugiau...

VF-60 gr. fotografai atsiskaitė modulį „Reklaminė fotografija“

2022 m. kovo 31 d. VF-60 gr. fotografai atsiskaitė modulį „Reklaminė fotografija“. Modulio metu mokiniai dirbo net su keturiais mokytojais. Su mokytoja T. Pathak mokiniai kūrė profesinius natiurmortus ir maketavo 2023-ųjų metų kalendorių, atspindintį VPVPMC esamas specialybes. Mokytoja B. Bukantytė mokė reklamos kūrimo etapų ir kompozicijos pagrindų. Su mokytoju P. Račiūnu mokiniai kūrė socialines reklamas, o mokytojas A. Gedris mokė verslo portreto – reprezentacinio žmogaus pateikimo portrete paslapčių.

Skaityti daugiau...

AUKLIŲ MODULIO PRISTATYMAS

2022 m. kovo 7 d. auklės (A-21 gr.) apibendrino „Žaidimų organizavimo“ modulį. Apibūdino vaiko psichologinės raidos etapus, žaidimus ir veiklą, atitinkančią vaiko amžių. Pademonstravo gebėjimus, kaip derėtų bendrauti su vaiku, aptarė žaidimo veiksmų eigą ir taisykles, sprendė konfliktines situacijas. Aptarė, kaip žaidimo dėka ugdoma vaiko emocinė sveikata. Pristatė sensorinę knygą, kuri padeda lavinti vaikų smulkiąją motoriką, kalbą ir vaizduotę.

Skaityti daugiau...

Kvalifikaciniai mokymai Ispanijoje

Nuo vasario 27 d. iki kovo 7 d. fotografijos profesijos mokytoja Jovita Ambrazaitytė dalyvavo tarptautiniame meniniame projekte Ispanijoje (Los Portales). Per šį laiką kartu su kitų šalių menininkais mokėsi generuoti kūrybines idėjas ir jas realizuoti. Susipažino su sociosokratijos modeliu, kurio dėka kūrybinės bendruomenės gali sėkmingai komunikuoti ir vystyti mainus. Mokytoja Jovita mokymų nariams pristatė senųjų fotografijos technologijų procesą – cianotipiją. Tarptautinių kursų pabaigoje bendroje parodoje eksponavo cianotipijos technika atliktą darbą „Pavasaris“. Mokytoja džiaugiasi įgijusi naujos kūrybinės patirties ir naujų metodų, kuriuos galės pritaikyti ir savo mokymo procese.

Skaityti daugiau...

Sektorinių praktinių mokymo centrų bendradarbiavimas

2022 m. sausio 28 - 31 dienomis fotografijos profesijos mokytoja metodininkė Jogailė Butrimaitė lankėsi Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykloje. Vedė pamokas fotografijos specialybės mokiniams tema ,,Apšvietimo svarba dirbant fotostudijoje“, diskutavo su fotografijos mokytojais Gediminu Juška ir Joranu Bružinsku. Mokytojai pasidalino gerąja patirtimi ir įdomesniais atradimais ugdant būsimuosius fotografus, aptarė turimą metodinę medžiagą, literatūros sąrašą.

Skaityti daugiau...

F-64 grupės mokiniai pristatė atsiskaitomuosius modulių darbus

2022 m. sausio 25 d. F-64 grupės mokiniai pristatė „Parengiamųjų fotografijos procesų darbų“ (mokytoja Tamara Pathak) ir „Fotografijų paruošimo ir spausdinimo“ (mokytojas Arnold Gedris) modulių atsiskaitomuosius darbus. Pirmakursiai fotografijos specialybės mokiniai atliko Tilto fotografavimo atsiskaitomojo darbo užduotį bei pasirinktinai kūrė žurnalo ar knygos viršelius, filmų ar parodų plakatus. Pademonstravo savo gebėjimus ir žinias, įgytas pirmojo semestro metu. Linkime mokiniams neblėstančio kūrybiškumo ir sėkmės tęsiant mokslus!

Skaityti daugiau...

Modulio pristatymas (F-62 gr.)

2022 m. sausio 26 d. F-62 gr. mokiniai pristatė „Parengiamųjų fotografavimo proceso“ modulį. Modulis, kurį mokiniai pradėjo mokytis pirmame kurse, baigtas antrame, tad darbų, aptarimų ir diskusijų buvo tikrai daug. Dėkojame F-62 gr. mokiniams už jų darbštumą, o mokytojams už patarimus ir pastabas.

Skaityti daugiau...

Auganti tvarumo reikšmė – stipri žinutė kiekvienam

2022 m. sausio 21 d. Radisson Blu Hotel Lietuva viešbutyje vyko konferencija ,,Kas yra tvarumas bei ko turime mokyti būsimus ir esamus specialistus“. Tai buvo baigiamoji projekto „Aplinką tausojančios darbo kultūros mokymas statybos sektoriuje“ konferencija. Darbotvarkė buvo labai plati: kalbėjo LR Aplinkos viceministrė, LR Ekonomikos ir inovacijų viceministrė, Lietuvos pramonininkų  konfederacijos viceministras ir kiti garbūs svečiai. Pranešimai buvo konstruktyvūs, paremti realiais pavyzdžiais.

Skaityti daugiau...

Modulio pristatymas (A-21 gr.)

2022 m. sausio 24 d. Auklės mokymo programos mokinės (A-21 gr. profesijos mokytoja Sigita Vavilavičienė) pristatė modulį „Vaiko priežiūra ir pirmoji pagalba“. Merginos demonstravo teorinius ir praktinius gebėjimus, buvo labai gera stebėti, kaip jos geba kūdikį nuprausti, aprengti, nuraminti, pačiūčiuoti. Žinoma, gebėjimus merginos demonstravo su manekenu, bet net neabejojame, kad šie įgūdžiai išliks ir dirbant šeimoje, ir  vaikų priežiūros įstaigoje. 

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema    

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku