Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

M-14 grupės mokiniai atsiskaitė modulį „Gydomojo masažo atlikimas“

Šių metų sausio 18 d. M-14 grupės mokiniai baigė „Gydomojo masažo atlikimas“ modulį, kurio metu susipažino su judamojo - atramos aparato, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo, centrinės ir periferinės nervų sistemos ligomis bei išmoko atlikti masažą esant šioms ligoms. Modulio atsiskaitymo dieną būsimi masažuotojai atliko limfodrenažinį masažą. Mokiniai džiaugėsi nauja technika, kurią galės plačiai taikyti esant įvairiems susirgimams.

Skaityti daugiau...

Tarpprofesinis projektas „Prieskoninės žolelės“

2022 metais socialinio darbuotojo padėjėjo mokiniai susidomėjo sveikatinimosi natūraliais būdais per pojūčius, tad pasiūlė prisijungti vizualinės reklamos gamintojo, floristo specialybės mokinius ir mokytojus. Projekto dalyviai sukūrė bendrą produktą / dovaną – socialinės gerovės identitetą.  Prieskoninė druska –  maistas, vaistas, sveikata.

Skaityti daugiau...

Veido savimasažas

2022 m. gruodžio 15 d. M-14 gr. antrakursiai atsiskaitė „Kosmetinio masažo modulį“ ir pristatė projektinį darbą „Veido savimasažo technikos“. Pasigilinę į pačias įvairiausias veido savimasažo subtilybes,  jas pristatė kolegoms ir mokyklos atstovams bei pademonstravo savimasažą su kriauklėmis, guasha brauktuku, akmeniniu voleliu, rankšluosčiu, šaukštais bei japoniškąjį ASAHI veido savimasažą. Šia gerąja patirtimi galės ir toliau dalintis bei prisidėti plečiant ir kitų žmonių akiratį bei grožio, suderinto su sveikata, galimybes.

Skaityti daugiau...

Floristo profesijos diena

2022 m. spalio 13 d. mūsų centre buvo švenčiama floristo profesijos diena. Šventės metu buvo eksponuojami tarpprofesinio projekto „Proginės šukuosenos floristinis dekoras“ darbai, kurie puošė centro prieigas bei pirmo aukšto fojė. Norintieji galėjo nusifotografuoti prie floristinės sienos. 

Skaityti daugiau...

Pelėdžiuko laboratorija

2022 m. spalio 14 d. VPVPMC bendrabutyje buvo atidarytas naujas ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo kabinetas – Vaikystės laboratorija „Pelėdžiukas“. Kabinetą atidarė profesijos mokytoja Audrė su savo užimtumo tarnybos mokinėmis. Kodėl kabinetas pavadintas „Vaikystės laboratorija“? Šios laboratorijos vizija – išmokti, padėti vaikui atrasti, tirti, kurti ir džiaugtis vaikyste iš mums, suaugusiems, paprastų, bet vaikams stebuklingų dalykų. Laboratorijos atidarymo metu buvo pademonstruoti tokie stebuklai: vaivorykštės išskleidimas, sniego gamyba ir vulkano išsiveržimas (naudojant paprastus, buitinius produktus). 

Skaityti daugiau...

Auklių įvadas į profesiją

Įvadas į profesiją prasideda nuo pažinties su socialiniais partneriais. Tad rugsėjo 16, 21 ir 26 dienomis A-22/TA-3 gr. mokiniai lankėsi Vilniaus Santariškių, „Gintarėlio“ ir „Lazdynėlio“ vaikų lopšelyje- darželyje. Šie darželiai yra modernūs, inovatyvūs ir jaukūs. Jeigu vaikai šypsosi, žaidžia ir juokiasi, vadinasi, jiems ten gera.

Skaityti daugiau...

Kviečiame aplankyti ,,Šiuolaikinės skenografijos“ parodą

Jungtinė fotografo (F-64) ir reklamos gamintojo (R-14, TR-5) specialybių grupė rugsėjo 26-29 dienomis dalyvavo „Kūrybinės skenografijos dirbtuvėse“, kurias vedė profesionalus fotografas Leonīds Važnais. Mokytojas atvyko per „Erasmus+“ mainų programą. 14 akademinių valandų trukmės dirbtuvių metu mokiniai susipažino su sąvoka „skenograma“, skenogramos kūrimo technologija, pagrindinėmis savybėmis.

Skaityti daugiau...

Fotografijų paroda „Senieji amatai“

Kviečiame apsilankyti Lietuvos neformaliojo švietimo centre, kuriame eksponuojama fotografijų paroda „Senieji amatai“. Tai jau baigusių fotografo specialybę absolventų darbai, kuriuose buvo užfiksuotos akimirkos iš „Vilniaus puodžių cecho“ ir „Senųjų amatų“ dirbtuvių.

Skaityti daugiau...

Fotografo specialybės egzaminas

Šiais metais fotografo specialybės egzaminas vyko pagal naują Švietimo ministerijos nutarimą. Egzamino metu būsimi absolventai turėjo parodyti savo gebėjimus fotografuodami fotostudijoje ar lauke prie natūralios šviesos. Fotografavimo metu egzamino komisija stebėjo proceso eigą, o atlikę užduotis mokiniai jas pristatė vertinimo komisijai ir gynė savo darbus. 

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema    

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku