Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo pažymėjimai tik skaitmeniniai

Nuo 2023 m. gegužės 1 d. bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo pažymėjimai tik skaitmeniniai.

Juos peržiūrėti ir atsispausdinti galima DAPKR sistemoje.

Adreso nuoroda: https://www.dakpr.smm.lt/aikos2-dakpr/

DAPKR sistemos svetainės skiltyje „Skaitmeninių dokumentų paieška”  MOKINYS turi jungtis per Elektroninius valdžios vartus naudodamas savo asmeninius duomenis (el. bankininkystė, el. parašas, usb laikmena ir t.t). Svetainėje bus mokinio gauti skaitmeniniai pažymėjimai.

Norintys prie sistemos prisijungti su duomenimis iš Mokinių registro (su unikalaus pažymėjimo numeriu ir QR kodu) pažymą su šiuo kodu galite atsiimti 207 kabinete (adresas: Didlaukio g. 84, Vilnius, tel. (8 5) 276 4935, (8 5) 277 9357.


 

Informacija mokiniams arba mokinių tėvams : kaip patvirtinti apsilankymą pas gydytoją

Prasidėjus naujiems mokslo metams, gydymo įstaigos pastebi, kad mokinių tėvai vėl kreipiasi į gydytojus dėl pažymų praleistoms pamokoms pateisinti. Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) primena, kad tokios pažymos nebeišduodamos nuo 2019 m., o patvirtinimą, kad lankėsi pas gydytoją, pacientai gali rasti savo E. sveikatos paskyroje.

Skaityti daugiau...

Užsienio (rusų) kalbos projektas „Pažinkime Vilnių kartu su rusų kalba“

2023 m. gegužės 19  d. Vilniaus automechanikos ir verslo mokykloje vyko užsienio (rusų) kalbos projektas „Pažinkime Vilnių kartu su rusų kalba“, skirtas paminėti Vilniaus 700 metų jubiliejų. Tikslas – atskleisti Vilnių kaip daugiatautį, daugiakultūrį ir daugiakalbį miestą. Projekte dalyvavo Vilniaus miesto profesinio mokymo įstaigų mokiniai.

Skaityti daugiau...

Modulio „Fotografavimas studijoje“ atsiskaitymas

Karštą birželio dieną TF-5 grupės mokiniai atsiskaitė modulį „Fotografavimas studijoje“. Pristatydami savo darbus būsimieji fotografai parodė mokytojams, ką nuveikė per pastarąjį semestrą ir kaip išmoko valdyti studijos apšvietimą. Mokytojų komisija daugiausia dėmesio skyrė baigiamiesiems darbams – kūrybiniam natiurmortui ir kūrybiniam portretui.

Skaityti daugiau...

Projektas „Dideli maži ekranai“

„Didelių mažų ekranų“ projektas, kuriame nuo lapkričio dalyvauja VPVPMC mokytojai ir mokiniai, po truputį keliauja į pabaigą. Gegužės 3 d. centro fotografijos mokytojai dalyvavo „Meno Avilio“ sinematekoje vykusiuose mokymuose – kūrybiniame seminare mokytojams „Realybės konstravimas audiovizualiniuose kūriniuose“. Seminaro metu mokytojai gilinosi į operatoriaus vaidmenį kine, garso sudėties elementus ir garsisto darbą. Išanalizavę dokumentinio kino rūšis dirbo grupėmis ir sukūrė trumpus filmukus, įkvėptus pateikto haiku. Buvo tikrai įdomu paspėlioti, pagal kurį iš šešių galimų dokumentinio kino žanrų buvo sukurti kolegų darbai. 

Skaityti daugiau...

Modulio „Vaizdo klipo kūrimas“ atsiskaitymas

2023 m. gegužės 16 d. VF-61 grupės fotografai pristatė modulio „Vaizdo klipo kūrimas“ atsiskaitomuosius darbus. Modulio metu mokiniai susipažino su vaizdo klipų žanrais, mokėsi filmavimo, montažo ir režisūros pagrindų. Mokiniai pristatė savo sukurtus muzikinius klipus, socialines reklamas, reklaminius-pažintinius ir vaidybinius filmukus. 

Skaityti daugiau...

Kauno taikomosios dailės fotografo profesijos mokiniai įgijo praktinių įgūdžių mūsų praktinio sektorinio mokymo centre

2023 m. gegužės 11 d. mūsų centrą aplankė Kauno taikomosios dailės mokyklos fotografijos studentai kartu su profesijos mokytojais. Įvairių kursų fotografijos mokiniams pristatėme mūsų centro mokymo dirbtuves. Mūsų fotografijos profesijos mokytojai vedė mokymus apie tai, kaip fotografuoti su juostiniu Hasselblad fotoaparatu. Taip pat pristatė projekto „Dideli ir maži ekranai“ mokinių video darbus bei A. Šeštoko šlapio kolodijaus dirbtuvių parodą. 

Skaityti daugiau...

Dėl savižudybių prevencijos mokykloje

Savižudybės Lietuvoje yra opi problema nuo pat Nepriklausomybės atkūrimo. Siekdami skleisti informaciją, kaip padėti sau arba kitam asmeniui, išgyvenančiam savižudybės krizę, dalinamės Valstybinio psichikos sveikatos centro Savižudybių prevencijos biuro parengtomis metodinėmis instrukcijomis.

Skaityti daugiau...

Atvira pamoka „Maisto fotografavimas“

2023 m. kovo 27 d. fotografijos profesijos mokytoja vedė atvirą pamoką „Maisto fotografavimas“. Mokiniai mokėsi „skraidinti maistą“ fotografijoje, studijavo perteklinės kompozicijos dėliojimo ypatumus, stebėjo šviesos sklidimą pro mažą tarpelį sumontuotoje juodoje dėžutėje. 

Skaityti daugiau...

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku