Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra   

Fotografijų paroda „Senieji amatai“

Kviečiame apsilankyti Lietuvos neformaliojo švietimo centre, kuriame eksponuojama fotografijų paroda „Senieji amatai“. Tai jau baigusių fotografo specialybę absolventų darbai, kuriuose buvo užfiksuotos akimirkos iš „Vilniaus puodžių cecho“ ir „Senųjų amatų“ dirbtuvių.

Skaityti daugiau...

Fotografo specialybės egzaminas

Šiais metais fotografo specialybės egzaminas vyko pagal naują Švietimo ministerijos nutarimą. Egzamino metu būsimi absolventai turėjo parodyti savo gebėjimus fotografuodami fotostudijoje ar lauke prie natūralios šviesos. Fotografavimo metu egzamino komisija stebėjo proceso eigą, o atlikę užduotis mokiniai jas pristatė vertinimo komisijai ir gynė savo darbus. 

Skaityti daugiau...

Projektas „Pradžių pradžia“, skirtas mokyklos 60-mečiui

2022 m. gegužės 6 d. buvę centro mokiniai (masažo specialybės) sveikino mokyklą 60-mečio proga ir linkėjo jai toliau klestėti, rengti puikius specialistus Lietuvai. Kiekvienas, savaip tęsdamas mokykloje pradėtą masažuotojo kelią, džiaugėsi įsteigtu privačiu verslu, galimybe, pritaikant įgytas žinias, padėti žmonėms arba mokyti kitus tame pačiame Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre. Tegul dar daug metų šis mokymo centras gyvuoja, išlaikydamas savo šiltą atmosferą bendruomenėje.

Skaityti daugiau...

Auklių modulių pristatymas

Balandžio 28 d. ir gegužės 12 d. vyko auklių „Sveikos ir saugios vaiko aplinkos kūrimas“ bei „Bazinių vaiko įgūdžių ugdymas“ modulių apibendrinimas. Mokinės demonstravo teorines ir praktines žinias, kurias gebės taikyti vaikų veikloje: užtikrins prižiūrimo vaiko gyvybę, priežiūrą, tvarkys jo fizinę aplinką, tenkins fizinius poreikius, formuos kultūros pagrindus prie stalo, lavins  smulkiąją motoriką, bendravimo įgūdžius.

Skaityti daugiau...

Paroda „Aš taip pavydžiu šešėliams“

Kviečiame į parodą!

Kviečiame aplankyti centro mokinės Džulijos Novikevič kūrybinių darbų (eilėraščių ir fotografijų) parodą „Aš taip pavydžiu šešėliams“, kuri eksponuojama teorinio korpuso antro aukšto koridoriuje.

         Tai pirmas kartas, kuomet nusprendžiau pasidalyti savo kūryba. Jaučiuosi apsinuoginusi ir visai kitaip atsivėrusi toje aplinkoje, kuri mane supa ir galbūt pažįsta. Ši pradžia man reikšmingai svarbi, nes pagaliau turiu drąsos ir galimybę pradėti savo kūrybos kelionę.
         Visiems, išgyvenantiems jautrias akimirkas, linkiu savo eilėse rasti paguodos.

 Autorė Džulija

Modulio „Vaizdo įrašas“ atsiskaitymas

F-62 gr. fotografai pristatė savo vaizdo įrašus, kuriuose pasakojo apie savo kasdienybę, miestelius, kuriuose gyvena, ir kitus netikėtus nutikimus. Tai naujas modulis Fotografo mokymo programoje, kurį dėstė mokytoja Betričė Bukantytė. Mokiniai ir mokytojai buvo nuotaikingai nusiteikę ir sužavėti moksleivių darbais.

Skaityti daugiau...

„Skaitmeninio mados dizaino ir fotografijos“ modulio pristatymas

2022 m. balandžio 6 d. Vilniaus kolegijos Mados dizaino III kurso studentės (Lina Balčiūnaitė, Ilona Chodarionok, Miglė Česnavičiūtė, Ugnė Jokštaitė, Kamilė Leonovič, Sigita Vaičiulytė) pristatė „Skaitmeninio mados dizaino ir fotografijos“ modulio metu atliktus darbus (dėst. Jogailė Butrimaitė). Fotografijos paskaitos ir praktiniai užsiėmimai vyko Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre esančiose fotostudijose. Taip pat turėjome kelias išvykstamąsias fotosesijas. Studentės, išanalizavusios šviesos piešinius, pozų pasirinkimą, apšvietimo rūšis ir redagavimo galimybes, „prisijaukinusios“ studijinę šviesą, atlikusios kataloginį rūbo fotografavimą (pagal parengtą fotosesijos planą) įgyvendino bandomąją įvaizdinę fotosesiją. 

Skaityti daugiau...

VF-60 gr. fotografai atsiskaitė modulį „Reklaminė fotografija“

2022 m. kovo 31 d. VF-60 gr. fotografai atsiskaitė modulį „Reklaminė fotografija“. Modulio metu mokiniai dirbo net su keturiais mokytojais. Su mokytoja T. Pathak mokiniai kūrė profesinius natiurmortus ir maketavo 2023-ųjų metų kalendorių, atspindintį VPVPMC esamas specialybes. Mokytoja B. Bukantytė mokė reklamos kūrimo etapų ir kompozicijos pagrindų. Su mokytoju P. Račiūnu mokiniai kūrė socialines reklamas, o mokytojas A. Gedris mokė verslo portreto – reprezentacinio žmogaus pateikimo portrete paslapčių.

Skaityti daugiau...

AUKLIŲ MODULIO PRISTATYMAS

2022 m. kovo 7 d. auklės (A-21 gr.) apibendrino „Žaidimų organizavimo“ modulį. Apibūdino vaiko psichologinės raidos etapus, žaidimus ir veiklą, atitinkančią vaiko amžių. Pademonstravo gebėjimus, kaip derėtų bendrauti su vaiku, aptarė žaidimo veiksmų eigą ir taisykles, sprendė konfliktines situacijas. Aptarė, kaip žaidimo dėka ugdoma vaiko emocinė sveikata. Pristatė sensorinę knygą, kuri padeda lavinti vaikų smulkiąją motoriką, kalbą ir vaizduotę.

Skaityti daugiau...

Kvalifikaciniai mokymai Ispanijoje

Nuo vasario 27 d. iki kovo 7 d. fotografijos profesijos mokytoja Jovita Ambrazaitytė dalyvavo tarptautiniame meniniame projekte Ispanijoje (Los Portales). Per šį laiką kartu su kitų šalių menininkais mokėsi generuoti kūrybines idėjas ir jas realizuoti. Susipažino su sociosokratijos modeliu, kurio dėka kūrybinės bendruomenės gali sėkmingai komunikuoti ir vystyti mainus. Mokytoja Jovita mokymų nariams pristatė senųjų fotografijos technologijų procesą – cianotipiją. Tarptautinių kursų pabaigoje bendroje parodoje eksponavo cianotipijos technika atliktą darbą „Pavasaris“. Mokytoja džiaugiasi įgijusi naujos kūrybinės patirties ir naujų metodų, kuriuos galės pritaikyti ir savo mokymo procese.

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema    

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku