Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Centro specialybės

Vizualinės reklamos gamintojas

„Visuomet svajojau dirbti reklamos gamybos srityje... Netikėtai aptiktas skelbimas apie galimybę studijuoti vizualinės reklamos gamybą Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre (VPVPMC) ir begalinis noras tobulėti paskatino pasiryžti vėl mokytis. Mokytis profesijos, nesusijusios su jau turima kvalifikacija.
Džiugino mokykloje sukurtos puikios sąlygos praktiniam mokymuisi, organizuojami įvairūs seminarai, edukacinės išvykos, kurių metu tiesiogiai bendraujama su reklamos gamybos specialistais. Mokymosi metu palaipsniui daugėjo įtraukių projektų, skatinančių tobulinti įgytas profesines kompetencijas: kūrėme, maketavome ir gaminome patys su mokykloje esančia įranga. Profesinę praktiką atlikau reklamos gamybos įmonėje, kur susipažinau su reklamos gamybos verslo ir technologijų ypatumais, pagilinau žinias ir sustiprinau praktinius įgūdžius. Mokiausi siekdama įgyti kuo daugiau žinių ir įgūdžių – mokyklą baigiau su pagyrimu.
Dar mokydamasi sukūriau Facebook puslapį eprojektailt, kuriame dalinausi įgytomis žiniomis ir mokykliniais darbais. Po truputį atsirado klientų, užsakymų.
Esu laiminga, jog išdrįsau peržengti komforto zoną ir priimti iššūkį – mokytis VPVPMC, kur įgavau ne tik žinių, praktinių įgūdžių ir susiradau daug draugų, bet ir įgytos patirties bei pasitikėjimo savimi dėka įgyvendinau svajonę – įkūriau įmonę MB „Eglės projektai““.

Eglė Kazinavičiūtė

„Puikūs mokytojai, maloni atmosfera. O svarbiausia − didžiulis žinių bagažas ateičiai!

Centre mokiausi reklamos gamintojo profesijos ir nesigailiu nei vienos čia praleistos dienos: gavau daug įkvėpimo siekti savo svajonių, o įgytos žinios padėjo jas realizuoti. Ačiū!“

Inga Ulinskaitė

 

 

Baigei
10 klasių

Baigei
12 klasių

Baigei profesinę
ar aukštąją mokyklą

P42021102
60 kreditų

P43021102
60 kreditų

T43021103
50 kreditų

Susipažink su mokymo programa čia 

Išsamesnė informacija apie valstybės nefinansuojamą vietą čia

Gebėsi nustatyti užsakovo poreikius, derinti ir dokumentuoti vizualinės reklamos projektus, planuoti vizualinės reklamos gamybos etapus, parinkti ir apskaičiuoti medžiagas ir jų kiekius reklamos produktams gaminti, projektuoti ir maketuoti vizualinės reklamos produktus, paruošti gaminti vizualinės reklamos objekto maketą, projektą. Taip pat gebėsi parengti darbo vietą, įrenginius ir medžiagas vizualinės reklamos gamybai, gaminti vizualinės reklamos produktus, montuoti vizualinės reklamos gaminius, atlikti garantinį aptarnavimą.

Jei norėsi, galėsi įgyti dar ir šias papildomas kompetencijas: maketuoti vizualinės reklamos produktus, ruošti maketus skirtingų technologijų gamybai arba koreguoti ir komponuoti vaizdus, arba rengti reklaminių vaizdo filmų elementus ir montuoti reklaminius vaizdo įrašus.

Galėsi dirbti reklamos agentūrose, spaustuvėse, reklamos gamybos įmonėse.

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

 

Pavadinimas

Kontaktai

UAB „New Standard“

www.spaudosmeistrai.lt

VšĮ „Globalūs projektai“

www.globalusprojektai.lt

MB „Reklamos laboratorija“

www.advertlab.lt

Nuotraukų galerija:

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema     

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku