Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Fotografas

„Į mokymo centrą atėjau norėdama patirti naujų įspūdžių. Anksčiau niekada nesvarsčiau apie fotografo specialybę, mano pasirinkimas buvo greičiau atsitiktinumas, o ne apgalvotas sprendimas. Pradėjusi mokytis tikrai nenusivyliau. Gavau fantastišką žinių bagažą, pradėjau labiau pasitikėti savo jėgomis ir aiškiau suvokiau, ko noriu siekti savo gyvenime. Mokytojai, mano nuomone, yra asmenybės, dosniai besidalijančios žiniomis, idėjomis, patariančios ir paskatinančios. Nors kartais mėgdavau pasiginčyti su jais dėl savo nuomonės ar idėjos, bet dabar matau, kad šios diskusijos man buvo tik į naudą, nes išmokau argumentuoti savo nuomonę. Ačiū mokytojams už viską, ką mes nuveikėme kartu.“

Diana Dzengo

„Besimokydama šioje mokykloje dar labiau pamilau fotografiją, nes tai puiki saviraiškos forma. Ypač tada, kai turi gerus pagrindus. Mokytojai čia nuostabūs, kiekvienas turi labai skirtingą charakterį, todėl mes, mokiniai, iš jų galime daug ko išmokti. Mokydamasi fotografuoti praplėčiau akiratį, pradėjau detaliau ir dėmesingiau žvelgti į mane supančią aplinką. Dabar su fotoaparatu jaučiuosi jaukiai tarp žmonių, nes žinau, ką darau. Besimokydama sutikau daug meniškų ir įvairių pažiūrų žmonių, kurie mane visapusiškai praturtino.“

Laura Matiukaitė

„Daugelis abejoja, kai svarsto apie mokymąsi profesinėje mokykloje, bet aš nesigailiu nei vienos dienos, praleistos šiame mokymo centre. Puikūs ir kvalifikuoti mokytojai suteikia daug žinių, padeda rasti savo stilių ir kelią į ateitį. Maloni centro atmosfera kelia įkvėpimą kurti. Puiku, kad mokantis pagal fotografo mokymo programą galima išmokti fotografuoti ne tik su skaitmenine kamera, bet ir su juostine, taip pat ryškinti nuotraukas. Manau, yra labai šaunu turėti galimybę dirbti su analogine fotografija. Dažnai organizuojamos parodos ne tik centre, bet ir už jo ribų. Tai padėjo išmokti pristatyti savo fotografijas viešai prieš didelę auditoriją. Dalyvaudama visuomeninėje veikloje įgijau daugiau pasitikėjimo. Nuoširdžiai dėkoju mokytojams!“

Žana Gutareva

Baigei
10 klasių

Baigei
12 klasių

Baigei profesinę
ar aukštąją mokyklą

M43021101
110 kreditų

M44021101
110 kreditų

T43021101
90 kreditų

Susipažink su mokymo programa čia 

Išsamesnė informacija apie valstybės nefinansuojamą vietą čia

Išmoksi fotografuoti įvairius renginius, žmonių portretus gamtoje ir fotostudijoje. Galėsi fotografuoti įvairius produktus reklamai. Mokėsi dirbti su vaizdo apdorojimo programa Adobhe photoshop, su kuria galėsi retušuoti portretus, koreguoti skaitmenines fotografijas, maketuoti lankstinukus, plakatus, koliažus ir spaudinius paruošti spaudai. Išmoksi dirbti su analogine fotografija, spausdinti nuotraukas ir negatyvus, sužinosi apie senąsias fotografijos technikas.
Baigęs mokymo programą galėsi dirbti fotostudijose ar laisvai samdomu fotografu, turinčiu savo mobiliąją studiją. Norėdamas dinamiško ir aktyvaus darbo, galėsi dirbti spaudos leidiniuose, fotografuosi įvairius renginius, žmones studijoje ir miesto ar gamtos peizaže. Jei mėgsti keliauti, galėsi dirbti kelionių agentūrose. Pamėgęs analoginę fotografiją, centre įgytas žinias galėsi pritaikyti darbuodamasis fotolaboratorijose.

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

JOVITA AMBRAZAITYTĖ Vilniaus dailės akademijoje baigė fotografijos ir medijos studijas. Turi ilgametę pedagoginio darbo patirtį, kurią derina su meniniais projektais ir fotografijų parodų organizavimu.

Jovita dėsto fotografo specialybės dalykus. Ji organizuoja išvykstamąsias mokinių praktikas į Kuršių neriją ir kitas gražias Lietuvos vietas, savo mokinius įtraukia į socialinius ir kūrybinius projektus. Mokinių parodos pristatomos visoje Lietuvoje.

Mokytoja nuolat domisi naujovėmis, tobulina profesines ir menines kompetencijas, kelia kvalifikaciją įvairiuose mokymuose ir projektuose, aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose, konkursuose ir parodose.

Mokytojos moto: „Neužtenka žinoti, reikia panaudoti žinias, neužtenka norėti, reikia veikti.“

JOGAILĖ BUTRIMAITĖ Vilniaus dailės akademijoje baigė fotografijos ir medijos studijas, taip pat įgijo kultūros vadybos magistro laipsnį. Jogailė dėsto fotografo specialybės dalykus. Ji kuria mokymo programas, dalyvauja įvairiuose mokymuose ir konferencijose. Mokytoja organizuoja mokinių praktikos užsiėmimus Kuršių nerijoje, kartu su savo mokiniais dalyvauja tarptautiniuose fotografijos konkursuose, kuriuose laimi ne vieną prizinę vietą, organizuoja mokinių parodas įvairiose Lietuvos vietose. Mokytoja nuolat domisi naujovėmis, tobulina profesines ir menines kompetencijas, kelia kvalifikaciją įvairiuose mokymuose ir projektuose, aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose ir konkursuose.

Mokytojos moto: „Turim idėją − reikia įgyvendinti!“

PAULIUS RAČIŪNAS Vilniaus dailės akademijoje baigė fotografijos ir medijos studijas. Centre Paulius dėsto fotografo specialybės dalykus, taip pat yra Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys. Mokytojas dalyvauja įvairiuose mokymuose ir konferencijose, projektuose.

Mokytojo moto: „Fotografija man − tai subjektyvios tikrovės interpretacija, tai tarytum neužbaigtas tekstas, nepretenduojantis į „teisingą" pasaulio atvaizdavimą ar į objektyvią tiesą...“

INDRĖ VOICECHOVIČIENĖ , kitaip žinoma kaip fotografė Nendrė, įgijusi kelių inžinerijos magistro laipsnį ir padirbėjusi inžiniere, vėliau − reklamos projektų vadove, suprato, kad tie keliai ne jos. Viską metusi nuėjo mokytis fotografijos. Baigusi mokslus jau 15 metų dirba laisvai samdoma fotografe, o paskutinius 5-erius metus kuria žurnalams viršelius. 2018 m. Indrė pradėjo mokyti būsimus fotografus mūsų centre. Šiuo metu ji dėsto fotografo specialybės dalykus.

Mokytojos moto: „Tavo vidus visada viską žino, leisk jam laisvai judėti ir jis tave nuves ten, kur tau bus geriausia.“

Pavadinimas

Kontaktai

UAB „Fototechnika“

www.fototechnika.lt

Valstybinis Vilniaus Gaono žydų muziejus

www.jmuseum.lt

UAB „Mikratas“

www.photolab.lt

 

Prašymą mokytis pateik internetu, apsilankęs dokumentų priėmimo sistemoje: http://profesinis.lamabpo.lt/

 

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema