Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Gegužė – švaros metas

2021-05-03/07 d. centre buvo organizuota kasmetinė pavasarinė aplinkos tvarkymo akcija. Akcijoje dalyvavo savanoriai: centro darbuotojai, vadovai, mokytojai, profesijos mokytojai. Dalyviai sutvarkė šalia centro esančią aplinką (grėbė lapus, rinko vėjo išlaužytas šakas, tvarkė gėlynus). 

Skaityti daugiau...

RUDENINĖ APLINKOS TVARKYMO AKCIJA, SKIRTA VĖLINĖM

2020 m. spalio 21 d. organizuota rudeninė aplinkos tvarkymo akcija, skirta Vėlinėms.  Akcijoje dalyvavo Gimnazijos skyriaus moksleiviai (VK-124, VK-125, VF-61, VI-2/VFL-28, VK-118, VK-119, VF-60, VFL-27 gr.), jų auklėtojai, mokytojai, centro bendruomenės nariai. Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios Klebonas pasitiko akcijos dalyvius, padėkojo už gražią iniciatyvą ir sukvietė visus į bažnyčią. Kunigas papasakojo apie Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčią, visų Šventųjų dienos bei Vėlinių tradicijas. Pasidžiaugė ir dėkojo mokiniams už gražią kasmetinę iniciatyvą prieš Vėlines sutvarkyti kapus, sugrėbti krintančius lapus, prisiminti ir pagerbti amžinybėn išėjusius ne vien savo artimuosius, bet ir kitus, nepažįstamus žmones. Įkvėpti šiltų, gražių, prasmingų žodžių, mokiniai atsakingai ir nuoširdžiai dirbo, tvarkė bažnyčios teritoriją, kapines, susikaupė artėjančioms prasmingoms šventėms...

Skaityti daugiau...

RUDENINĖ APLINKOS TVARKYMO AKCIJA, SKIRTA VĖLINĖMS

2019 m. spalio 24 d. organizuota rudeninė aplinkos tvarkymo akcija, skirta Vėlinėms. Akcijoje dalyvavo Gimnazijos skyriaus I-jo kurso moksleiviai, VK-118, VK-119, VF-60, VI-1/VFL-27 grupių auklėtojai, mokytojai, centro bendruomenės nariai. Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios Kunigas pasitiko akcijos dalyvius, padėkojo už gražią, jau tradicine tapusią, iniciatyvą prisiminti ir pagerbti amžinybėn išėjusius žmones ir, skambant varpams, visus sukvietė į Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčią, supažindino su jos istorija, Kalvarijų kryžiaus kelio stotelėmis, visų Šventųjų dienos bei Vėlinių tradicijomis. Po to mokiniai tvarkė bažnyčios teritoriją, kapus, koplytėles. Akcijos dalyviai atsakingai ir nuoširdžiai dirbo, prisiminė artimuosius, susikaupė artėjančioms prasmingoms šventėms...

Skaityti daugiau...

Rudeninė aplinkos tvarkymo akcija, skirta Vėlinėms

2018 m. spalio 26 d. organizuota rudeninė aplinkos tvarkymo akcija, skirta Vėlinėms. Akcijoje dalyvavo Gimnazijos skyriaus moksleiviai, mokytojai, grupių vadovai, centro bendruomenės nariai. Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios Klebonas Ruslanas pasitiko akcijos dalyvius, padėkojo už gražią, jau tradicine tapusią iniciatyvą prisiminti ir pagerbti amžinybėn išėjusius žmones ir visus sukvietė į bažnyčią maldai, kalbėjo apie tikėjimo prasmę, visų Šventųjų dienos bei Vėlinių tradicijas. Po to mokiniai tvarkė kapus, bažnyčios teritoriją, koplytėles. Akcijos dalyviai atsakingai ir kruopščiai dirbo, prisiminė artimuosius, susikaupė artėjančioms prasmingoms šventėms.

Skaityti daugiau...

Pavasarinė aplinkos tvarkymo akcija

2018 m. gegužės 3 d. Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre buvo organizuota pavasarinė aplinkos tvarkymo akcija. Renginyje dalyvavo gimnazijos skyriaus I kurso mokiniai, mokytojai, centro bendruomenės nariai. Tvarkėme centro aplinką: grėbėme teritoriją, purenome žemę, šlavėme kiemelius, ravėjome darželius. Mūsų rankų sulaukė ir miškelio prieigos tarp Baltupių ir Fabijoniškių mikrorajonų.

Skaityti daugiau...

Rudeninė aplinkos tvarkymo akcija

2017 m. spalio 24 d. buvo organizuota rudeninė aplinkos tvarkymo akcija, skirta Vėlinėms. Šioje akcijoje dalyvavo Gimnazijos skyriaus moksleiviai, mokytojai, grupių auklėtojai.  Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios Klebonas Ruslanas padėkojo akcijos dalyviams už gražią, jau tradicine tapusią, iniciatyvą prisiminti ir pagerbti amžinybėn išėjusiems žmonėms. Kunigas Mozė visus sukvietė į bažnyčią maldai, supažindino su Kalvarijų Kryžiaus kelio atsiradimo istorija, visų Šventųjų pagerbimo dienos, Vėlinių – visų mirusiųjų pagerbimo šventės - tradicijomis. Po to mokiniai tvarkė kapus, bažnyčios teritoriją, Kalvarijų Kryžiaus kelio koplytėles. Akcijos dalyviai turėjo progą susimąstyti apie artėjančių švenčių prasmę, prisiminti artimuosius, atlikti gerą darbą...

Skaityti daugiau...

Pavasarinis aplinkos tvarkymas

2017 m. gegužės 3-4 dienomis Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre buvo organizuota pavasarinė aplinkos tvarkymo akcija. Akcijoje dalyvavo gimnazijos skyriaus I kurso mokiniai, mokytojai, centro bendruomenės nariai. Tvarkėme centro aplinką: grėbėme teritoriją, purenome žemę, šlavėme kiemelius, ravėjome darželius, apkasėme medelius. Mūsų rankų sulaukė ir miškelio prieigos tarp Baltupių ir Fabijoniškių mikrorajonų. 

Skaityti daugiau...

Aplinkos tvarkymas

Labai džiugu, kad bendrabučio gyventojai kartu su savo auklėtojomis parodė gražią iniciatyvą tvarkant bendrabučio aplinką.

Ne visi mokiniai turi galimybę gauti bendrabutyje gyvenamąją vietą. Tačiau tikime, jog tie mokiniai, kurie geranoriškai prisideda prie aplinkos tvarkymo, siekia gyventi gražioje aplinkoje, kitais mokslo metais turės galimybę apsigyventi bendrabutyje...

Skaityti daugiau...

Rudeninė aplinkos tvarkymo akcija, skirta Vėlinėms

2016 m. spalio 27 d. buvo organizuota rudeninė aplinkos tvarkymo akcija, skirta Vėlinėms. Šioje akcijoje dalyvavo Gimnazijos skyriaus pirmojo kurso moksleiviai, mokytojai, grupių vadovai. Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios klebonas Ruslanas padėkojo mokiniams ir sukvietė visus į bažnyčią maldai. Kunigas Mykolas supažindino su Kalvarijų Kryžiaus kelio atsiradimo istorija. Po to mokiniai tvarkė kapus, bažnyčios teritoriją, Kalvarijų Kryžiaus kelio koplytėles. Akcijos dalyviai turėjo progą susimąstyti apie artėjančių švenčių prasmę, prisiminti amžinybėn išėjusius artimuosius, atlikti gerą darbą...

Skaityti daugiau...

Akcija „DAROM 2015”

Vis mažiau lieka nežinančių, ką, atėjus pavasariui, reiškia žodis „DAROM“. Per aštuonerius šio visuomeninio judėjimo metus Lietuvoje nuveikta daug. Judėjimas skatina ekologinį mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą bei žmonių bendradarbiavimą dėl vieno tikslo – švaresnės ir gražesnės aplinkos kūrimo. Veikla tapo kasmetine ir pritraukia vis daugiau švarios gamtos entuziastų. Šių metų „DAROM“ prioritetas – vandens telkinių ir jų pakrančių valymas.

Skaityti daugiau...

Akcija „DAROM” 2014

DAROM – visuomeninis judėjimas, kuris skatina ekologinį mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą bei žmonių bendradarbiavimą dėl vieno tikslo – švaresnės ir gražesnės aplinkos kūrimo. Lietuvoje ši veikla vykdoma jau septintą pavasarį. Ji tapo kasmetine ir pritraukia vis daugiau švarios gamtos entuziastų. Akcija žavi tuo, kad tvarkymasis – tai ne tik būdas gražinti šalį, bet ir noras suburti bei vienyti jos žmones.

Skaityti daugiau...

Akcija "Darom" 2013

DAROM  – tai visuomeninis judėjimas, kuris skatina ekologinį mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą bei žmonių bendradarbiavimą dėl vieno tikslo – švaresnės ir gražesnės aplinkos kūrimo. Lietuvoje ši veikla vykdoma jau šeštą pavasarį. Ji tapo kasmetine ir pritraukia vis daugiau švarios gamtos entuziastų. Akcija rengiama ir kitose šalyse: Latvijoje, Slovėnijoje, Portugalijoje, Brazilijoje, Indijoje, Rusijoje, Ukrainoje ir Moldovoje. Akcija žavi tuo, kad tvarkymasis – tai ne tik būdas gražinti šalį, bet ir noras suburti bei vienyti jos žmones.

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema