Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Peizažo fotografavimas nuo Pūčkorių atodangos

Spalio 3 d. VF-63 grupės mokiniai fotografavo gamtos peizažą nuo Pūčkorių atodangos apžvalgos aikštės. Pairinktas aukštas fotografavimo taškas su įspūdingai atsiveriančiu vaizdu, fotografuota anksti ryte, siekiant išlaukti subtiliai peizažui tinkantį rytinį apšvietimą. Pamokos tikslas – nufotografuoti gamtos peizažą, kuriame atsiveria planai išlaukiant tinkamą apšvietimą, taisyklingai įkomponuojant vaizdą.

Skaityti daugiau...

Profesinio mokymo pamoka keičiant edukacinę aplinką.

2023 metų rugsėjo 11 dieną, profesijos mokytoja Loreta Menčinskaitė, organizavo profesinio mokymo pamoką keičiant edukacinę aplinką KP-4 ir TKP-4 grupių mokiniams. Tema „Grožio salonų darbo specifika ir organizavimas“. Pamokos tikslas: Įtvirtinti  modulio „Įvadas į profesiją“ įgytas žinias ir parengti  projekto pristatymą. Pristatymo metu vyks išvadų aptarimas ir  analizė.   

Skaityti daugiau...

TF5 peizažų fotografavimas

TF5 grupė rugsėjo 25 dieną pradėjo mokytis fotografuoti peizažus. Pradedame nuo mažesnių darbų - etiudų fotografavimo. Kitą dieną jau pamėginam ir sudėtingesnį dalyką fotografuoti - vertikalius peizažus. Na, o jį įvaldžius nebaisūs ir vakariniai miesto peizažai ir naktiniai. Nepamiršom išvažiuoti už miesto ribų į Pagirių žvyro karjerą. Lipom, kopėm, fotografavom ir piknikavom - pareigas derinam su malonumu.

Skaityti daugiau...

TF-6 pamoka kitaip

TF6 grupė rugsėjo 15 dieną mokėsi fotografuoti portretus išnaudojant diafragmos parametrą, pirmas trečias planai turėjo gautis neryškūs. Nemažiau iššūkiu sudaro ir kompozicijos valdymas.

Skaityti daugiau...

Auklės aplankė Vilniaus ,,Santariškių lopšelį darželį"

Šią savaitę VPVPMC auklės aplankė Vilniaus ,,Santariškių lopšelį darželį". Mokinės susipažino su darželio aplinka ir kolektyvu. Būsimos auklės stebėjo pedagogų ir vaikų veiklas, grožėjosi darželio aplinka ir susipažino su darželyje taikomomis ugdymo metodikomis. Dėkojame darželio direktorei ir visam kolektyvui už šiltą priėmimą.

Skaityti daugiau...

ASMENINIŲ SAVYBIŲ SVARBA DARBE SU VAIKAIS. APSILANKYMAS L/D ,,GINTARĖLIS“

Rugsėjo 20 d. ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjos TIKI-4, IKI-4 ir TIKIu-4 grupės vyko į Vilniaus lopšelį-darželį ,,Gintarėlis“. Pamokų tikslas buvo išsiaiškinti asmeninių savybių svarbą dirbant su vaikais. Mokinės aplankė grupes lopšelio ir darželio modulines grupes, bendravo su vaikais, pedagogais, domėjosi kokios asmeninės savybėmis daugiausia įtakoja darbe. 

Skaityti daugiau...

M-16 grupė keitė edukacinę aplinką ir lankėsi dienos SPA centre

Š. m. rugsėjo 6 d. M-16 grupės mokiniai su mokytojomis I. Stanišauskiene ir A. Bakaniene keitė edukacinę aplinką ir lankėsi dienos SPA centre SPA VILNIUS. Apžiūrėję puikiai įrengtas masažo centro patalpas, ekskursijos dalyviai dar susipažino ir su SPA VILNIUS centrų veiklos ypatumais, masažuotojų darbo sąlygomis ir jų tobulėjimo galimybėmis.

Skaityti daugiau...

PAŽINTIS SU VILNIAUS SANTARIŠKIŲ LOPŠELIU-DARŽELIU

Ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjos TIKI-4, IKI-4 ir TIKIu-4 grupės rugsėjo 13 d. dalyvavo pažintinėje edukacinėje išvykoje Vilniaus Santariškių lopšelyje-darželyje. Mokinės susipažino su darželiu, realiomis darbo sąlygomis bei jame esančiais ypatumais. Aplankė lopšelio ir darželio grupes, pabendravo su vaikais, pedagogais, padėjėjomis bei įgijo žinių, kurios bus reikalingos  įgyjant kompetencijas. 

Skaityti daugiau...

Edukacinių užsiėmimų ciklas „Atrask savo potencialą“

2023 m. gegužės – birželio mėn. socialinio darbuotojo padėjėjo mokytojos Ringailė Kazlavickaitė, Gitana Baranskienė ir Giedrė Jasiukaitė kartu su SD-14 bei VSD-1 grupių mokiniais organizavo edukacinius užsiėmimus socialiniuose globos namuose „Užuovėja“. Užsiėmimų tikslas – stiprinti moterų fizinę, psichinę ir dvasinę sveikatą. Užsiėmimų metu organizatoriai padėjo moterims geriau pažinti save, savo galimybes bei, siekiant pozityvių patyrimų, pritaikyti asmeninius gebėjimus. Organizatoriai kartu su dalyvėmis kepė obuolių pyragus, lipdė keramikinius angelus, naudodami Ebru techniką piešė ant vandens ir darė floristinius medelius. 

Skaityti daugiau...

F-66 grupės mokiniai mokėsi fotografuoti etiudus

2023 m. birželio 5 d. F-66 grupės mokiniai kartu su mokytojomis Tamara Pathak ir Jovita Ambrazaityte fotografavo etiudus su Makro objektyvu. Pamokos tikslas – kad etiuduose dominuotų šviesa, spalva arba judesys. Todėl neatsitiktinai vyko fotografuoti į Sapiegų parką ir Karių kapines Antakalnyje.

Skaityti daugiau...

Edukacinis užsiėmimas „Žinutė į ateitį“

2023  m. gegužės 19 d. SD-14/VI-4  gr. mokiniai lankėsi Radvilų rūmų dailės muziejuje ir apžiūrėjo Emilijos Škarnulytės audiovizualinę instaliaciją „Švytintys kambariai“, kuri atkreipia dėmesį į šiandien svarbias gamtos ir žmogaus sąlyčio, klimato kaitos bei branduolinės energetikos temas. Taip pat skatina susimąstyti apie mūsų paliktus pėdsakus žemėje, pažvelgti į planetos likimą iš ateities perspektyvos.

Skaityti daugiau...

Fotografai išbandė Tilt-Shift objektyvą

2023 m. gegužės 26 d. F-66 grupės mokiniai kartu su profesijos mokytoja Tamara Pathak fotografavo modernią architektūrą Konstitucijos prospekte. Fotografuojant aukštus geometrinius pastatus naudojamas specifinis Tilt-Shift objektyvas, kurį pavyko išsinuomoti. Mokiniai susipažino su specializuota technika, išsiaiškino, remiantis teorinėmis žiniomis, jos veikimo principą bei kokybiškai nufotografavo šiuolaikinius architektūrinius statinius.

Skaityti daugiau...

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku