Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Pilietiškumo ugdymo pamokos

Sausio 17 d. būsimos ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjos (IKI-3 ir TIKI-3 gr.) bei auklės (A-22 ir TA-3 gr.), lydimos mokytojų Sonatos Švabauskienės ir Audrės Gaidelienės, lankėsi LR Seime. Edukacija buvo skirta paminėti Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną. LR Seime merginos susipažino su įstatymų leidimo tvarka, aplankė Kovo 1-osios salę, Seimo posėdžių salę bei klausėsi pasakojimo apie sausio 13-osios įvykius, pirmosios atkurtos Lietuvos Konstitucijos kūrimą bei ano meto LR Seimo gynėjų pasirengimą ginti mūsų šalį.

Skaityti daugiau...

Fotografų pamoka kitaip (F-66 gr.)

2022 m. gruodžio 19 d. profesijos mokytojos Tamara Pathak ir Beatričė Bukantytė kartu su F-66 grupės mokiniais lankėsi kultūros komplekse Sodas 2123 (Vitebsko g. 21-23). Galerijoje FAMM vyko mūsų centro mokinių jungtinė Analoginės fotografijos paroda „Kitas variantas“. Mokiniai diskutavo apie parodos erdvę, modeliavo savo lūkesčius bei idėjas. Taip pat lankėmės galerijoje „Atletika“, kurioje vyko Igno Pavliukevičiaus kuruota paroda „Respawn“. Mokiniai sužinojo apie tarpdisciplininį meną, tarpdisciplininio meno asociacijos įsteigtą kultūros kompleksą Sodas 2123, apie FAMM erdvę, kurios veiklomis užsiima VDA fotografijos ir medijų meno studentai bei galimybes bendradarbiauti.

Skaityti daugiau...

Fotografų pamoka kitaip (F-66 gr.)

2022 m. gruodžio 5 d. fotografijos mokytojos Tamara Pathak ir Beatričė Bukantytė kartu su F-66 gr. mokiniais keitė edukacinę aplinką ir vyko prie Vilniaus katedros. Mokiniai turėjo užduotį – tamsiuoju paros metu fotografuoti Kalėdinę mugę. Mokiniai praktiškai išbandė metodus ir pritaikė teorines žinias, įgytas „Parengiamųjų fotografijos procesų darbų“ modulio metu. 

Skaityti daugiau...

Išvyka į Bažnytinio paveldo muziejų

2022 m. gruodžio  8 d. I kurso VI-4 ir VRO-2/VFL-32 grupių  mokiniai  kartu su grupės vadovėmis Viktorija Žibortaite ir Liucija Jarmolkovič lankėsi Vilniaus senamiestyje, Šv. Mykolo bažnyčios ir buvusio Bernardinų vienuolyno ansamblyje, Bažnytinio paveldo muziejuje. Bažnytinis paveldas – dailės kūriniai, liturginiai reikmenys, istoriniai dokumentai, knygos, išskirtiniai auksakalystės šedevrai – sudaro didelę ir ypač reikšmingą Lietuvos kultūros paveldo dalį. 

Skaityti daugiau...

Kirpėjų pamoka kitaip (K-132 gr.)

2022 m. spalio 26 d. K-132 gr. mokiniai kartu su kirpėjų profesijos mokytoja Ana Dimiene dalyvavo personalinėje Lolitos Malinauskienės paveikslų parodos atidaryme, kuris vyko Vilniaus kolegijos Centriniuose rūmuose. Parodoje su mokiniais buvo aptarta, kaip spalvos paveiksluose gali lemti plaukų dažymo derinimo galimybes, plaukų dažymo stilių, spalvų pasirinkimo ypatybes. Buvo pademonstruota ir paaiškinta, kad kiekviename paveiksle mes, kirpėjai, visada galime įžiūrėti spalvų gamas ir šias žinias bei matymą panaudoti savo darbe.

Skaityti daugiau...

SKAITYMAS BRAILIO RAŠTU

Lapkričio 18 d. ikimokyklinio ugdymo pedagogės (IKI-3, TIKI-3 gr.) ir auklės (A-22, TA-3, Tiku-2 gr.) dalyvavo edukacinėje pamokoje Lietuvos aklųjų bibliotekoje. Edukacijos metu mokinės susipažino su aklųjų bendravimo ypatumais, sužinojo apie aklųjų skaitomas knygas, aklųjų raštą, jo atsiradimo istoriją, mokėsi rašyti ir skaityti Brailio raštu. 

Skaityti daugiau...

Fotografų pamoka kitaip (VF-61 gr.)

2022 m. lapkričio 14 d. VF-61 grupės mokiniai kartu su profesijos mokytoja J. Ambrazaityte, kol dar nepaspaudė šaltukas ir neužšalo vandens telkiniai, skubėjo prie jų ir fotografavo vandens atspindžius bei vandens tekėjimą. Taip mokėsi fotografuoti gamtos etiudą.

Skaityti daugiau...

Kirpėjų pamoka kitaip (K-132 gr.)

2022 m. spalio 26 d. K-132 gr. mokiniai kartu su kirpėjų mokytoja Ana Dimiene dalyvavo personalinėje Lolitos Malinauskienės paveikslų parodos atidaryme, kuris vyko Vilniaus kolegijos centriniuose rūmuose. Parodoje su mokiniais buvo aptarta, kaip spalvos paveiksluose gali paveikti plaukų dažymo stilių, spalvų pasirinkimo galimybes.

Skaityti daugiau...

Modulio „Įvadas į profesiją“ pristatymas

2022 m. rugsėjo 7-9 d. socialinio darbuotojo padėjėjai keitė edukacinę aplinką ir susipažino su socialiniais partneriais. Mokiniai lankėsi „Senjorų avilys“, „Fabijoniškių socialinių paslaugų namai“. Apžiūrėjo įstaigų patalpas, sužinojo apgyvendinimo sąlygas, jų vykdomas veiklas, stebėjo, kaip senyvo amžiaus asmenys įsitraukia į veiklas, patobulina bendravimo galimybes.

Skaityti daugiau...

Kirpėjų (K-127 gr.) praktinis mokymas specialiuosiuose socialinės globos namuose „Tremtinių namai“

2022 m. spalio 25 d. K-127 grupės mokiniai kartu su profesijos mokytojomis I. Kurnevič ir K. Čemeškaite turėjo netradicinę praktinio mokymo pamoką, kuri vyko specialiuosiuose socialinės globos namuose „Tremtinių namai“. Ten atlikome vyrų ir moterų plaukų bazinius kirpimus. Išvykos metu mokiniai tobulino praktinius įgūdžius atliekant kirpimus, taip pat prisiminė bendravimo su klientais ir aptarnavimo kultūros pagrindus.

Skaityti daugiau...

TF-4 gr. mokiniai fotografavo A. ir P. Galaunių namuose

2022 m. spalio 25 d. su TF-4 grupės mokiniais vykome į Kauną ir fotografavome A. ir P. Galaunių namus-muziejų. Be patirtų naujų įspūdžių ir įgytų žinių apie tarpukario Lietuvos šviesuolius, mokiniai taip pat stiprino savo fotografavimo įgūdžius: ieškojo kuo įdomesnių fotografavimo taškų ir kadruočių.

Skaityti daugiau...

Kirpėjai dalyvavo seminare

Kirpėjų profesijos mokytoja Ana Dimienė 2022 metų spalio 17 dieną organizavo seminarą, kuriame dalyvavo TK-5, K-132, K-131, K-127, KP-3 ir TKP-3 gr. mokiniai su savo profesijos mokytojais (Kristina Čemeškaite, Loreta Menčinskaite, Eugenija Jovaišaite, Ilona Kurnevič, Evaldu Valantieju ir Artiom Kikot).  Plaukų priežiūros paslaptimis dalinosi bei plaukų struktūros gydymo procedūras ir galvos odos gydymo procedūrą su deguonies aparatu demonstravo Anželika Umbrasė – Vilniaus grožio salono Bomond profesionali meistrė ir UAB Sugihara Pro Kemon (Italija) prekinio ženklo technikė.

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema    

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku