Kovo 19 - 21 dienomis, centre vyks atvirų durų dienos
Kovo 19 - 21 dienomis, Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre vyks atvirų durų dienos, kurioms nuoširdžiai ruošėmės!!!
Rengiantis profesijų savaitei, vyko geriausio jaunojo specialisto konkursai, kurių tikslas – išsiaiškinti geriausią savo specialybės žinovą. Džiaugiamės laimėtojais.
Kviečiame visus apsilankyti atvirų durų dienose!
Laukiame Jūsų!!!
GERIAUSI FOTOGRAFAI
/profesijos mokytojai Paulius Račiūnas, Saulius Sauleika/
1 vieta – Aleksandra Asačiova – 45gr.
2 vieta – Greta Urbonavičiūtė - F44gr.
3 vieta - Marius Vaitoška – F44gr.
GERIAUSI INTERJERO APIPAVIDALINTOJAI
/profesijos mokytojos Dovilė Pociūtė, Evelina Račiūnaitė/
1 vieta – Erika Mejerovičiūtė – I7gr.
2 vieta – Honorata Stankovskaja – I7gr.
3 vieta – Margarita Stančik – I7gr.
GERIAUSI DAILIŲJŲ ODOS DIRBINIŲ GAMINTOJAI
/profesijos mokytoja metodininkė Kristina Uginčienė/
1vieta – Marija Vytegorova – VO12gr.
2vieta – Ingrida Skindaraitė – VO12gr.
3vieta – Margarita Masoic – VO12gr.
GERIAUSI FLORISTAI
/profesijos mokytojos metodininkės Violeta Girdziušienė/
1vieta – Dovilė Rudžionytė – Fl16gr.
2vieta – Mažena Dubako - Fl16gr.
3vieta – Gražina Korovaičikaitė – Fl16gr.
GERIAUSI APEIGŲ IR ŠVENČIŲ ORGANIZATORIAI
/profesijos mokytoja metodininkė Zina Žvalionienė/
1vieta – Mažena Klopova – Ap7gr.
2vieta – Denis Laikovskij –Ap7gr.
3vieta - Beata Bartoševič-Ap7gr.
GERIAUSI DAILIŲJŲ TEKSTILĖS DIRBINIŲ GAMINTOJAI
/profesijos mokytoja metodininkė Valentina Pašakinskienė/
Turintys vidurinį išsilavinimą ir siekiantys profesijos
1vieta – Lina Trukanavičiūtė – DT5
2vieta – Jovita Žemaitienė – DT5
3vieta – Monika Praninskaitė- DT5
GERIAUSI DAILIŲJŲ TEKSTILĖS DIRBINIŲ GAMINTOJAI
Siekiantys vidurinio išsilavinimo ir profesijos
/profesijos mokytoja metodininkė Alma Lenkaitienė/
1vieta – Galina Suchodimcova – VDT2
2vieta – Gabrielė Stupenkaitė – VDT2
3vieta – Inga Solovjova – VDT2
GERIAUSI VERSLININKAI
/vyr.profesijos mokytoja Vaiva Ščitienė/
1vieta – Ana Svetličenko – HK4gr.
2vieta – Renata Lenkovskaja – I 7gr.
3vieta – Justyna Sivinska – Fl 16gr.
GERIAUSIAS KIRPĖJAS
Geriausi centro kirpėjai:
1 vieta - Dinara Žitkauskienė –K-91 gr., profesijos mokytoja metodininkė Erika Dūdienė.
2 vieta - Jelizaveta Cirkina – K- 94, profesijos mokytoja ekspertė Jadvyga Čekanavičienė
3 vieta – Kristina Šapokaitė – VK- 86, vyr. profesijos mokytoja Eugenija Jovaišaitė
GERIAUSIA AUKLĖ
Profesijos mokytoja metodininkė Sigita Vavilavičienė
1 vieta – Toma Valantavičiūtė –A-12 gr.
2 vieta – Ligita Puinauskaitė –A - 12 gr.
3 vieta – Aleksandra Michailovskaja –A-12 gr.
GERIAUSIAS SOCIALINIO DARBUOTOJO PADĖJĖJAS
Profesijos mokytojos Eligija Liutvinienė, Giedrė Butrimavičiūtė, Gitana Baranskienė
1 vieta – Ivona Samosionok –SD-4 gr
2 vieta – Agnieška Sinkevič –SD-4 gr.
3 vieta – Anželika Biveinytė –SD-4 gr.
GERIAUSIA HIGIENINĖS KOSMETIKOS KOSMETIKĖ
Profesijos mokytojos Gražina Starinskienė, Solveiga Banevičiūtė
1 vieta – Brigita Stasiukevič–HK-5 gr., profesijos mokytoja
2 vieta – Dalia Galinytė –HK-4 gr., profesijos mokytoja
3 vieta – Jekaterina Gorovcova–HK-4 gr., profesijos mokytoja