Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Kirpėjo praktinio mokymo užsiėmimai

JUNGTINIS PROJEKTAS „ĮGYK PRAKTINIŲ ĮGŪDŽIŲ SEKTORINIAME

PRAKTINIO MOKYMO CENTRE!“

KIRPĖJO PRAKTINIO MOKYMO UŽSIĖMIMAI

 

Įgyvendinant jungtinio projekto „Įgyk praktinių įgūdžių sektoriniame praktinio mokymo centre!“ (Nr. 10-025-J-0001-J02-00025) veiklas, Šiaulių technologijų mokymo centro kirpėjo specialybės mokiniai 2024 m. gegužės 20-24 dienomis mokėsi Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre.

Kirpėjo praktinius užsiėmimus vedė profesijos mokytojas Artiom Kikot remiantis modulio „Šukuosenų modeliavimas“ planu. Užsiėmimai prasidėjo nuo temos plauko paruošimo šukuosenai aptariant plauko struktūrą ir taikant tinkamas priemones norint atlikti plauko paruošimą šukuosenos modeliavimui. Tuomet buvo mokomasi kaip teisingai atlikti klasikinį kuodą apatinėje pakaušio dalyje. Vėliau buvo aptarinėjamos ir atliekamos holivudinės bangos. Galiausiai mokiniai klausėsi apie Afro kasyčių pynimo principus ir elementus, bei mokėsi taikyti įgytas žinias ir pinti Afro kasytes savarankiškai. Savaitės bėgio įdirbį ir atliktus darbus, mokiniai sudėjo į prezentaciją, kurią viešai pristatė VPVPMC bendruomenei. Mokymuose dalyvavusiems mokiniams buvo įteikti pažymėjimai.

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku