Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vyko VPVPMC mokinių edukacijos Radvilų rūmų dailės muziejuje

Gegužės mėnesį Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro SIP-1 grupės mokiniai netradiciniu būdu susipažino su meno pasauliu. Jie lankėsi Radvilų rūmų dailės muziejuje ir dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose.

Edukacijoje „Šventinis stalas“ mokiniai apžiūrėjo didelio formato paveikslą „Daržovių ir paukštienos parduotuvė“, kalbėjo apie žmonių veiklas, mitybos įpročių kaitą, vartojimą ir stalo kultūrą. Tarsi ruošdamiesi šventei jie dengė stalą, puošė jį gėlėmis, dekoravo dėliodami vaisius ir indus. Vėliau jie patys kūrė „Šventinį stalą“ ir pasakojo, ką juose įsivaizduoja.

„Gamtos stichijos“ edukacijoje floristo padėjėjai pasižiūrėjo tapybos peizažus ir, tarsi ekspertai, patys sprendė ir balsavo, kokios gamtos stichijos juose dominuoja, kokia nuotaika pulsuoja gamta ir kaip jaučiasi jos stebėtojai. Aptarę paveikslus, galiausiai patys kūrė spalvingus kraštovaizdžius.

Mokinius į edukacijas lydėjo specialioji pedagogė Gitana Baranskienė ir profesijos mokytoja Vaida Česnienė

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku