Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

SVARBI INFORMACIJA VIDURINIO UGDYMO PROGRAMOS MOKINIAMS IR MOKYTOJAMS

Nuo 2021 metų gegužės 3 dienos į mokyklą galės grįžti dvyliktųjų klasių mokiniai. Vidurinio ugdymo programa bus vykdoma mišriu būdu. Vienuoliktųjų klasių mokiniai ir toliau mokysis nuotoliniu būdu. Pamokos vyks pagal II-jo pusmečio tvarkaraštį (bus atliki nedideli jo pakeitimai).  Dvyliktųjų klasių mokiniai pirmadieniais tęs mokymąsi nuotoliniu būdu pagal II-jo pusmečio tvarkaraštį, o antradienį, ketvirtadienį ir penktadienį  pamokos vyks mokykloje kontaktiniu būdu, laikantis visų vyriausybės numatytų saugos reikalavimų: mokiniai ir mokytojai per pamokas privalės dėvėti medicinines kaukes, laikytis saugaus 2 m. atstumo, nesibūriuoti. 

Skaityti daugiau...

Nemokamos psichologų konsultacijos „Tėvų linijoje“

Dėl pandemijos ir karantino smarkiai prastėja tiek suaugusiųjų, tiek vaikų savijauta, o psichologo ar psichoterapeuto konsultacijos tenka laukti net kelis mėnesius. Tačiau kai būtina skubi pagalba, kai sunku suvaldyti emocijas, reikia rekomendacijos dėl konkrečios situacijos ar žmogaus, kuris galėtų išklausyti, vis aktualesne alternatyva tampa emocinės pagalbos linijos.

Skaityti daugiau...

LR Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos sprendimu karantinas pratęsiamas iki 2021 m. vasario 28 d.

Centro mokiniams mokymo procesas nesikeičia, naudojamas nuotolinis arba dalinai kontaktinis mokymo būdas, visos veiklos centro mokiniams ir darbuotojams vykdomos pagal direktorės sausio 20 d. įsakymą.  https://vpvpmc.lt/images/dokumentai/corona/isakymai/i20210121.pdf

Skaityti daugiau...

Ką veikti per žiemos atostogas?

Šiemet mūsų laukia neįprastas šventinis laikotarpis. Dabartiniai pokyčiai nėra smagūs, tačiau kiekvienas iš mūsų galime pasistengti ir šiuo metu rasti pozityvių dalykų savo kasdienybėje. Išlikti pozityviam dabar gali prireikti daugiau pastangų nei įprastai. Keletas patarimų – priminimų šventiniam laikotarpiui:

 Saugokime vieni kitus tam, kad kitais metais šventes galėtume sutikti kartu su savo šeima. Didelį dėmesį skirkite bendravimui, tik šiuo metu darykite tai kūrybiškai. Organizuokite video skambučius su savo draugais ir artimaisiais. Paruoškite ranka rašytus atvirukus. Tai gali nudžiuginti labiau nei įprasta elektroninė žinutė. Paskambinkite draugams ir giminaičiams, kurie gyvena vieni – jiems šiuo metu gali būti itin reikalinga emocinė parama.

Skaityti daugiau...

Suaugusiųjų mokymosi informacinė sistema

Gerbiami centro mokiniai, mokytojai

Prašome susipažinti su nemokama  informacine sistema SMIS (www.smis.lt) Siūlome jums prie jos prisijungti ir naudotis sistemoje esančia informacija. Aktyvavę šį prisijungimą savo el. pašte, mokiniai galės laisvai naudotis visa sistemoje esančia informacija ir taip siekti įgyti jiems reikalingas bendrąsias kompetencijas. Pridedame detalesnę informaciją, nusakydami nuoseklius prisiregistravimo sistemoje žingsnius. Teisinio raštingumo ir kitų temų turinys šiuo metu yra koreguojamas, atliepiant dabarties reikalavimus.

Skaityti daugiau...

Rekomendacijos, skirtos apsisaugoti nuo COVID-19 ir jo sukelto streso

COVID-19 atvejų skaičius mūsų šalyje didėja, todėl reikia nepamiršti saugoti savęs ir aplinkinių tiek mokykloje, tiek už jos ribų. Nors per šį laikotarpį jau spėjome įsidėmėti pagrindines apsaugos priemones, tačiau atsarga gėdos nedaro. Apačioje apibendrintai pateiksime oficialias Sveikatos Apsaugos Ministerijos (SAM) ir Pasaulinės Sveikatos Organizacijos (PSO)  nurodytas rekomendacijas, skirtas apsisaugoti nuo viruso. 

Skaityti daugiau...

Dėl fizinio kontakto ribojimo

TEORIJOS KORPUSO MOKINIŲ IR MOKYTOJŲ DĖMESIUI

Centre būtina maksimaliai laikytis numatytų papildomų saugos priemonių atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją ir Sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimus

Maksimaliai ribokite bendruomenės narių fizinį kontaktą, laikykitės saugaus atstumo. Jeigu neišlaikomas 2 metrų atstumas darbuotojai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Skaityti daugiau...

Pamokų ir užsiėminų laikas

TEORINIO MOKYMO PAMOKŲ ( TEORIJOS MOKYMO KORPUSE) PAMOKŲ LAIKAS

Pamokos nr. Pamokos pradžia Pamokos pabaiga
1 8.00 8.45
2 8.55 9.40
3 9.50 10.35
4 10.45 11.30
11.30-12.00 pietūs I ir II aukštų mokiniams ir masažuotojų specialybės mokiniai iš praktinio mokymo korpuso
5 12.00 12.45
12.45-13.15 pietūs III ir IV aukštų mokiniams ir fotografų specialybės mokiniai iš praktinio mokymo korpuso
6 13.15 14.00
7 14.10 14.55
8 15.05 15.50

 

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema