Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre nuaidėjo „Paskutinis skambutis“

Penktadienį, gegužės 31-ąją, Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre nuaidėjo „Paskutinio skambučio“ šventė. Ši šventė buvo skirta net šešioms dvyliktą klasę baigiančių mokinių klasėms: mokiniams ir jų auklėtojoms. Šios šventės tema buvo „Paskutinio skambučio karnavalas“, kurį su džiaugsmu sutiko  šventės dalyviai ir svečiai. Visi šventės dalyviai  į karnavalą atėjo itin pakiliai nusiteikę ir gražiai pasipuošę.

Šventės pradžioje nuskambėjus nuostabiai muzikai į susirinkusiuosius kreipėsi mūsų mokymo centro direktorė Daiva Motiejūnaitė-Minkauskė. Ji nuoširdžiai pasveikino dvyliktokus  ir palinkėjo visiems gero mokslo metų užbaigimo ir geros naujos pradžios, kur abiturientai toliau savo gyvenimo kelyje bepasuktų.  

Dvyliktokus su humoru bei meile sveikino ir direktoriaus pavaduotoja Sigita Kutienė, ne mažiau šiltais žodžiais šios šventės proga dvyliktokus palepino ir Gimnazijos skyriaus vedėja Rita Matulevičienė, priminusi, kad dvyliktokų dar laukia itin svarbus lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas ir kiti jų pasirinktieji. Ji palinkėjo visiems mokiniams kantrybės ir sėkmės. Vėliau į susirinkusiuosius auklėtojų vardu kreipėsi ir sveikino mokytoja Eugenija Jovaišaitė.

Po sveikinimo kalbų sekė pramoginė dalis. Ją žaismingai vedė vienuoliktokė Dominyka bei renginių ir poilsio paslaugų profesijos mokytoja Eglė Kačiulytė-Banevičienė.

Mokiniai žaidė populiarų žaidimą „Kahoot“, kuriame vyravo klausimai apie mokytojus ir mūsų mokymo centrą, spėliojo ir dainavo lietuviškas dainas, klausėsi savo draugės dvyliktos klasės mokinės Saulės Daunytės autorinių dainų.

Dvyliktokai  padėkojo mokytojams ir ypač savo auklėtojoms už patirtą gerumą, nuoširdumą, pagalbą, o  vienoliktokams  perskaitė ir perdavė simbolinį „testamentą“.

Šventės pabaigoje aktų salėje pasklido gėlių jūra ir dar kartą nuvilnijo karnavalinė nuotaika bei paskutinis šio karnavalo šokis.

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku