Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Nuvilnijo socialinių partnerių festivalis „Po saulelę į širdelę“

Penktadienį, gegužės 31 d., Vilniuje vyko socialinių partnerių festivalis „Po saulelę į širdelę“. Jo kilnus tikslas buvo suburti margą mažųjų ir suaugusiųjų bendruomenę į vieną būrį edukuotis, keistis tuo, kas yra šauniausia, kartu pamuzikuoti, padainuoti, papramogauti.

Renginio organizatoriai Vilniaus Verkių mokykla-daugiafunkcinis centras, Vilniaus Lakštingalos namai ir Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos atstovai subūrė visus muzikos mokykloje dalinimuisi tuo, ką mokame geriausiai.

Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras su visa komanda aktyviai dalyvavo visame festivalyje. Lydimi savo mokytojų, floristai, kosmetikai, paramedikai ir kirpėjai dalinosi veiklos paslaptimis:  floristai drauge su mažaisiais ir suaugusiaisiais smalsuoliais iš šiuo metų laiku augančių lapų ir žiedų, pynė vainikėlius, dekoravo rankų papuošalus, kosmetikai dalijosi nagučių puošybos gudrybėmis ir dailino mergaites, paramedikai drąsiausiuosius mokė, kaip teisingai gaivinti žmogų ar padėti užspringusiajam, kirpėjai festivalio dalyviams praktiškai demonstravo plaukų pynimo meną ir pynė kasytes. Visų profesijų atstovai sulaukė itin didelio dėmesio.

Edukacijose rengė ir kiti festivalio dalyviai: Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centras, Vilniaus kolegija, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija, BĮ „Vilniaus Lakštingalos namai“, Vilniaus verkių mokykla-daugiafunkcinis centras.

Viso renginio vykstant edukacijoms skambėjo nuotaikinga lietuviška muzika, kuri skatino dainuoti ir šokti.

Po edukacijų įvyko kolektyvų pasirodymas – itin ryškus savo muzika ir atlikimu koncertas. Jį pradėjo broliai Saulius ir Donatas Petreikiai, kurie nuo pat pirmojo instrumento ir akordo subūrė visus į vieną visumą, kuri dainavo, lingavo, džiūgavo ir keitėsi šypsenomis, dainomis ir šokiais viso koncerto metu.

Mūsų mokymo centro fotografijos mokytojas Dmitrij Kudriavcev su savo mokiniais įamžino viso festivalio akimirkas.

  atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema      

Išsaugoti
Sausainiukų nustatymai
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Sutinku
Nesutinku
Plačiau
Statistikos slapukai
Google Analytics
Sutinku
Nesutinku
Funkciniai slapukai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku
Adform
Sutinku
Nesutinku