Edukacinių konkursų „Olympis 2020 - Pavasario sesija“ rezultatai Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras
Lietuvių kalbos konkurso rezultatai
# |
Mokinys |
Klasė |
Lygis |
Rezultatas |
Geriau už1 |
Laipsnis |
1. |
Milda Martinaitytė |
VF-60 |
11 klasė |
74,16% |
65% |
III |
6. |
Margarita Volskytė |
VF-58 |
12 klasė |
79,06% |
77% |
III |
7. |
Saulė Skrabaitė |
VK-114 |
12 klasė |
75,88% |
66% |
III |
8. |
Gerda Gavrilova |
VK-114 |
12 klasė |
69,53% |
- |
III |
Anglų kalbos konkurso rezultatai
# |
Mokinys |
Klasė |
Lygis |
Rezultatas |
Geriau už1 |
Laipsnis |
1. |
Gabija Gaižutytė |
VF-60 |
11 klasė |
100% |
100% |
I |
2. |
Pijus Gylys |
VK-119 |
11 klasė |
98% |
86% |
I |
3. |
Solveiga Grybkauskaitė |
VI-1 |
11 klasė |
84,53% |
- |
II |
4. |
Milda Martinaitytė |
VF-60 |
11 klasė |
72,7% |
- |
III |
6. |
Margarita Volskytė |
VF-58 |
12 klasė |
96,8% |
85% |
I |
7. |
Saulė Skrabaitė |
VK-114 |
12 klasė |
91,5% |
53% |
I |
8. |
Evelina Strižen |
VF-58 |
12 klasė |
84,28% |
- |
II |
9. |
Jolanta Černiavskaja |
VFL-25 |
12 klasė |
70,8% |
- |
III |
Matematikos konkurso rezultatai
# |
Mokinys |
Klasė |
Lygis |
Rezultatas |
Geriau už1 |
Laipsnis |
1. |
Solveiga Grybkauskaitė |
VI-1 |
11 klasė |
82,5% |
86% |
II |
2. |
Milda Martinaitytė |
VF-60 |
11 klasė |
74% |
72% |
III |
3. |
Evelina Lošakevič |
VI-1 |
11 klasė |
73,5% |
71% |
III |
4. |
Kamilė Lošakevič |
VK-118 |
11 klasė |
72,5% |
69% |
III |
14. |
Karolis Bagdonas |
VF-58 |
12 klasė |
69,6% |
69% |
III |
Informacinių technologijų konkurso rezultatai
# |
Mokinys |
Klasė |
Lygis |
Rezultatas |
Geriau už1 |
Laipsnis |
8. |
Margarita Volskytė |
VF-58 |
12 klasė |
73,82% |
92% |
I |
Istorijos konkurso rezultatai
# |
Mokinys |
Klasė |
Lygis |
Rezultatas |
Geriau už1 |
Laipsnis |
1. |
Pijus Gylys |
VK-119 |
11 klasė |
88% |
59% |
II |
2. |
Ingrida Švaikovskaja |
VK-119 |
11 klasė |
73,8% |
- |
III |
3. |
Agata Fiodorova |
VK-119 |
11 klasė |
73,42% |
- |
III |
1 - „Geriau už“ - kiek procentų Lietuvos mokinių aplenkė dalyvis.
Mokinius konkursams ruošė mokytojai:
- Roberta Trapenskaitė ir Giedrė Trembo - lietuvių kalba;
- Jelena Kucharskaja, Vilma Gudienė – anglų kalba;
- Laima Veličkienė – matematika;
- Jelena Borisenko – informacinės technologijos;
- Kostas Rekašius – istorija.
Dėkojame mokytojams, organizavusiems mokinių dalyvavimą edukaciniuose konkursuose „Olympis“: Laima Veličkienė, Jelena Borisenko.