Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Projektas „Mūsų dovanos Lietuvai“

Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro mokinių projektas „MŪSŲ DOVANOS LIETUVAI“ skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti.

Įvairių paslaugų srities specialistai – centre ruošiamų specialybių mokiniai skiria atskirą dovaną Lietuvai. Dovanos idėja - išreikšti meilę ir pagarbą Lietuvai bei atskleisti pasirinktos profesijos patrauklumą.  

Šis projektas – tai galimybė giliau suvokti Lietuvos istoriją, kultūrą, tradicijas, ugdytis tautinį sąmoningumą, ir puiki proga pademonstruoti įgytas profesines kompetencijas, populiarinti savo specialybę, lavinti kūrybinius gebėjimus.

Projekte dalyvaujantys mokiniai ruošdami dovanas atlieka įvairius tyrimus, planuoja, dirba individualiai ir grupėmis, komunikuoja ir kt., įgyja naujų žinių ir įgūdžių, lavina vaizduotę.

Šis projektas skatina bendruomenę bendradarbiauti, įkvepia kurti, ieškoti, atrasti ir didžiuotis savo kraštu.

Mokinių veiklų viešinimas prisideda prie profesinio mokymo patrauklumo didinimo: bendruomenės nariai ir svečiai, dalyvauja šventėse, susipažįsta su gimnazijiniu mokymu, specialybėmis ir jų specifika.

 

Dovanų pristatymai vyks nuo 2017 m. lapkričio 7 d. iki 2018 m. vasario 15 d.:

2017-11-07: masažuotojo specialybės mokinių sveikatingumo šventė
„BŪKIME SVEIKI LIETUVOS ATEIČIAI“

2017-11-21
: Kirpėjo ir higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės mokinių meninė instaliacija
LIETUVIO ĮVAIZDŽIO ISTORIJA

2018-12-08
: interjero apipavidalintojo specialybės mokinių meninės dirbtuvės
„INTERJERO PUOŠYBINIAI ELEMENTAI 1918 m. LIETUVOJE“

2017-12-15/18: fotografo specialybės mokinių fotografijų paroda
„EINU PER LIETUVĄ“

2017-12-20/21
: gimnazijos skyriaus ir floristo specialybės mokinių integruotas projektas
„JIE KŪRĖ LIETUVĄ“

2018-02-13: siuvėjo specialybės mokinių drabužių kolekcija
„KARTŲ/KARTU LIETUVA“

2018-02-13
: apeigų ir švenčių organizatoriaus specialybės mokiniaų šventinė popietė
„DAINUOJU LIETUVĄ KAIP 
DŽIAUGSMĄ“ 

 

 

Į visas šventes atsineškite gerą nuotaiką!

Pažiūrėkite pristatomų dovanų sąrašą - programą:
  • el. formatu:>>
  • interaktyviu formatu
>>

 

 

 

Masažuotojo specialybės mokinių sveikatingumo šventė-konkursas „Būkime sveiki Lietuvos ateičiai“

Šių metų lapkričio 7 d., dalyvaujant Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro mokinių projekte „MŪSŲ DOVANOS LIETUVAI“, buvo surengtas masažuotojo specialybės mokinių sveikatingumo šventė-konkursas „Būkime sveiki Lietuvos ateičiai“, skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti.

Skaityti daugiau...

Dovana Lietuvai Fotografų paroda „Lietuvio įvaizdžio istorija“

Kirpėjo specialybės mokiniai, bendradarbiaudami su fotografo specialybės antro kurso mokiniais ir pasitelkę į pagalbą būsimuosius kosmetikus, nusikėlė 100 metų į praeitį, prisiminė istorinius laikus ir parengė fotografijų parodą, atspindinčią unikalų anų laikų žmonių įvaizdį. Ruošdami parodą mokiniai ir mokytojai organizavo fotosesijas įvairiose istorinėse bei šiuolaikinėse Vilniaus erdvėse: aplankė Verkių rūmų parką, A. ir A. Tamošaičių galeriją ,,Židinys”, Rašytojų sąjungą, prekybos centrą „Europa“. Būtent šioje erdvėje – moderniame prekybos centre „Europa“ – puikiai išryškėjo fotografuojamų modelių išskirtinumas, elegancija, egzotiškumas, juk jie fotografavosi pasidabinę istoriniais rūbais. Fotografijų modeliais tapo centro mokiniai.

Skaityti daugiau...

GIMNAZIJOS SKYRIAUS IR FLORISTŲ PROJEKTO „JIE KŪRĖ LIETUVĄ“ PRISTATYMAS

2017 m. gruodžio 20 d. centro aktų salėje vyko integruoto Gimnazijos skyriaus ir floristų projekto, skirto Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti „Jie kūrė Lietuvą“ pristatymas, kurį organizavo Gimnazijos skyrius kartu su apeigų ir švenčių organizatoriais. Centro direktorė Rita Pečiukaitytė sveikino projekto dalyvius, džiaugėsi mūsų bendruomenės nariais, su pagarba ir meile dovanojančiais savo Tėvynei Lietuvai 100-mečio dovanas. Projekto koordinatorė Rita Matulevičienė apibendrino šio projekto tikslus, veiklas, dėkojo jo dalyviams. Renginio vedėjai Neringa ir Mantas pristatė 12 įžymių žmonių, savo darbais garsinusių ir šiandien dar garsinančių Lietuvą, vartė naujai išleisto 2018 m. kalendoriaus lapus. Centro floristai šioms iškilioms asmenybėms dovanojo dovaną - floristinių kompozicijų parodą. Skambėjo nuostabios dainos, kurias dainavo mokytoja Rūta Varnienė bei centro mokinės Rasa Kaušiūtė, Neringa Sukauskaitė (dainų būrelio vadovė Lina Vaitkuvienė).

Skaityti daugiau...

LIETUVA – LIKIMO DOVANOTA ŽEMĖ

2018 m. kovo 9 d. centro aktų salėje vyko renginys, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai „Lietuva – likimo dovanota žemė“, kurį organizavo Gimnazijos skyrius kartu su apeigų ir švenčių organizatoriais (Ap-12 gr.). Įspūdingai atšventę atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės 100-metį, jaukiai ir šiltai minėjome Kovo 11-ąją. Renginio vedėjai Erika ir Lukas priminė, kad šventes smagiausia švęsti su šeima. Mūsų mylimas kraštas Lietuva, kaip ir mūsų centras, yra viena didelė šeima, kurioje kiekvienas svarbus ir savas. Šeima, kurioje labai svarbi graži lietuvių kalba, saugumas ir tvarka, tėvų, senelių, protėvių patirtis,  pagarba istorijai. Apie tai kalbėjo istorijos mokytojas Kostas Rekašius. Renginyje dalyvavo svečias, Eurovizijos konkurso dalyvis, dainų kūrėjas ir atlikėjas Dainotas Varnas. Skambėjo nuostabios dainos, eilėraščių posmai... Centro direktorė Rita Pečiukaitytė pasidžiaugė šiandiena, mūsų bendruomenės nariais, priminė mokiniams svarbiausią jų misiją – mokytis, tobulėti, saugoti ir branginti laisvę. Renginį vainikavo nuostabi centro modeliavimo būrelio sukurta drabužių kolekcija „Kartu kartų Lietuva“. Dizainerė – profesijos mokytoja Daiva Pečiulienė. Kolekcijos drabužius siuvo modeliavimo būrelis ir profesijos mokytojos Valentina Pašakinskienė, Alma Lenkaitienė, Janina Krych ir Birutė Mažūnienė. Mados teatras, kurio vadovė Zina Žvalionienė,  įspūdingai šią kolekciją pademonstravo. Renginio apšvietimą ir įgarsinimą organizavo Ap-12 gr. mokiniai ir profesijos mokytojas Ramojus Skirsgilas.

Skaityti daugiau...

Kolekcija „Kartu/kartų Lietuva“

Valstybė ir šeima tarsi nedaloma visuma, kurios pagrindas – ištikimybė ir meilė. Lietuva – šeima, kurioje svarbi tėvų, senelių, prosenelių patirtis, pagarba istorijai... Lietuva – šeima, kurioje kuriant gera būti kartu... Centro modeliavimo būrelis sukūrė drabužių kolekcijaKartų /kartu Lietuva“, kurios pagrindinė detalė - žirgelių simbolis. Dizainerė – profesijos mokytoja Daiva Pečiulienė. Kolekciją siuvo modeliavimo būrelis (vadovės profesijos mokytojos Valentina Pašakinskienė, Alma Lenkaitienė, Janina Krych ir Birutė Mažūnienė), o mados teatras puikiai pristatė svečiams ir centro bendruomenei (vadovė Zina Žvalionienė).

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema